Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Розумні пальники для твердопаливних котлів

Українська компанія «Біопром Харків» – знаний виробник у секторі промисловості для альтернативних джерел енергії (АДЕ)

Bio-avtomatika-dlya-tverdop Компанія спеціалізується на розробці та виробництві електронних контролерів, мікропроцесорних регуляторів температури та засобів автоматики для економної витрати палива у твердопаливних котлах, для екологічного, контрольованого та ефективного процесу згоряння твердого палива. Вона також виконує послуги з комплексних рішень по теплозабезпеченню, консультує клієнтів для оптимального вибору індивідуальних рішень АДЕ, виконує професійний монтаж та своєчасний ефективний сервіс АДЕ.

Компанія «Біопром Харків» займається розробкою програмного забезпечення будь-якої складності та об’єму та індивідуальним, малосерійним та серійним виробництвом складних сучасних електронних модулів. Фірма розробляє програмне забезпечення для контролерів котлів, що працюють не лише на стандартизованому паливі нормалізованої якості, але й на малоякісному паливі.

Контролери від «Біопром Харків» є цілковито власною розробкою інженерів компанії – від складання технічного завдання (ТЗ) до написання програм з алгоритмами роботи. Компанія володіє всією технічною та конструкторською документацією, має відповідні патенти і сертифікати. Фірма «Біопром Харків» також розробляє індивідуальні алгоритми та програми для автоматики, виходячи з особливостей конструкції, використовуваного палива та режиму роботи котла, що задовольнить потреби найвимогливіших замовників. Повністю налагоджений гарантійний та пост-гарантійний сервіс і технічне обслуговування виробів компанії.Bio_7-500x500

Компанія «Біопром Харків» виробляє й власне пальники для пелетних, дров’яних і піролізних котлів. Особливим попитом у замовників користуються факельні пелетні пальники серії Air Pellet, спеціально спроектовані для роботи з широкою гамою різновидів пелет з запатентованою унікальною системою очистки та подачі палива. Потужність пальників Air Pellet – від 15 до 300 кВт. Завдяки роботі автоматики вони суттєво економлять паливо та оптимізують процес згоряння.Bio_5-370x370

Заводам-виробникам твердопаливних котлів продукція «Біопром Харків» постачається з індивідуальним дизайном блоків. За останній час фірмою «Біопром Харків» також були розроблені модуль GSM-керування, контролер для керування роботи теплогенераторів та контролер керування твердопаливними котлами в комбінації з електричними нагрівачами. Компанія здійснює написання індивідуальних програм, виходячи з особливостей конструкції виробу замовника та режиму його роботи.Bio_air-auto-plus9-500x500

Головні замовники продукції «Біопром Харків» є заводи-виробники твердопаливних котлів в Україні та в країнах близького зарубіжжя, а також спеціалізовані торгівельні організації та фірми, що здійснюють монтаж обладнання. За останній рік вже більше 15 000 споживачів скористалися перевагами продукції, розробленої та виготовленої у Біопромі. Укладено контракти з більше ніж 30 заводами-виробниками в Україні та за кордоном.

Багаторічний досвід компанії в галузі розробки та тестування програмного забезпечення дозволяє гарантувати сталу якість, надійність, зручність та ефективність виробів компанії, а також високий рівень технічної підтримки.

Компанія «Біопром Харків» розширює клієнтську базу та пропонує послуги розробки блоків керування твердопаливними котлами. Фірма запрошує до співробітництва та пропонує розробити для Вашого підприємства індивідуальний продукт, що потрібен для оптимальної роботи саме Вашого твердопаливного котла.

ТОВ «Біопром Харків»

61068, м. Харків, ул. Тарасовская, 6
Тел.: +380 (57) 757-68-33, приемная
е-mail: ro6b@bioprom.com.ua
http://bioprom.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 917

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram