Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Розподільчі системи Giacomini для будь-яких завдань

Італійська компанія Giacomini на своїх заводах виробляє широкий асортимент труб та з’єднань для опалення та систем водопостачання. Висока якість труб та фітингів поєднується із конструктивними рішеннями, що дозволяють використовувати різні системи у будь-яких поєднаннях між собою без додаткових перехідних елементів

Компанія Giacominiу виробництві труб та з’єднань виходить з принципу універсальності та сумісності. Більшість виробів компанії відповідають цим підходам, це дуже зручно для монтажників та користувачів. Труби різних типів, що виробляються компанією – із зшитого поліетилену PE-X, із поліетилену з підвищеною термостійкістю PE-RT, полібутиленові PB, металопластикові PE-X/AL/PE-X – можуть бути з’єднані за допомогою різьбових сполучень, прес-фітингів, пуш-фітингів відповідного діаметра. Розмір – єдиний критерій відповідності, тому труби з різних матеріалів можна з’єднати між собою однаковими фітингами. Наприклад, у системі опалення можна одночасно використати труби PE-X і PE-RT, не змінюючи систему з’єднання та не використовуючи перехідні муфти, а сполучаючи труби універсальними фітингами Giacomini.

Металопластикові труби PE-X/AL/PE-X можна з’єднати з поліетиленовими трубами PE-X універсальними прес-фітингами Giacomini за допомогою стандартного затискного інструменту. В тих місцях, де важко використовувати монтажний інструмент, можна застосувати пуш-фітинги. Разом з тим, широка номенклатура розмірів труб та фітингів, дозволяє системам Giacomini бути дійсно універсальним рішенням.

Трубопроводи Giacomini можуть використовуватися в системах опалення та водопостачання багатоповерхових будівель і в індивідуальному будівництві, в системах підлогового опалення та підігріву ґрунту. Вони вирізняються малою вагою, простим монтажем, корозійною стійкістю, гнучкістю, не стійкі до відкладень на внутрішній поверхні, мають високу термостійкість, міцність та довгострокову тривкість, малу теплопровідність та добру шумоізоляцію, довготривалість та значний термін експлуатації.

Система GX System

Giacomini1 Нова трубна система Giacomini з позначенням GX (Giacomini eXpansion), що відповідає стандарту EN ISO 15875 – це труби із «зшитого поліетилену» PE-X, фітингами особливого профілю з латуні та монтажними кільцями із технополімеру з пам’яттю форми. Система GX має робочий тиск 10 бар для всіх класів експлуатації із 5-м включно (робоча температура до 90°C) і розрахована на термін експлуатації до 50 років. Труби PE-X не кородують та вирізняються малою проникністю кисню через стінки. Так званий «сілановий» спосіб зшивання поліетилену забезпечує щільну тривимірну молекулярну решітку, що забезпечує велику міцність і стійкість до хлорованих розчинів. Технологічні процеси виробництва труби забезпечують отримання абсолютно нетоксичного продукту, тому система відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам для постачання питної води відповідно до національних стандартів та стандарту Департаменту охорони здоров'я Італії D.M. n. 174-06 / 04/2004.

Затискне полімерне кільце забезпечує міцне та витривале нерухоме з’єднання фітингу з трубою. Завдяки великому прохідному перетину фітингів та малій шорсткості внутрішньої поверхні труб система має дуже малий гідравлічний спротив, чим знижуються загальні експлуатаційні витрати гідросистеми.

Конструкція з’єднань системи GX дозволяє малою кількістю елементів зібрати схему будь-якої складності, використовуючи лише один
інструмент і одну операцію. Система GX вирізняється невисокою вартістю.

Система Giacoqest

Giacomini2 Система Giacoqest присутня на ринку України з 2006 року та за цей час відмінно себе зарекомендувала, тому користується сталим попитом. Головні відмінності системи – гнучка труба, латунні фітинги з малим вмістом свинцю, придатність та гігієнічна сумісність для постачання питної води, легкий та надійний монтаж затискними фітингами і інструментом Go/No-Go,тривалий термін служби (50 років). Компоненти системи стійкі до гідроударів, до замерзання, протистоять мінеральним та вапняним відкладенням, не пошкоджуються лужною водою (з малим рівнем pH).

Прес-фiтинги Multipress

Giacomini3 Система універсальних прес-фітингів Giacomini Multipress призначена для монтажу трубопроводів із зшитого поліетилену PE-X, полібутилену, поліетилену PE-RT та металопластикових труб з однаковими фітингами. Особливість фітингів серії Multipress полягає також в тому, що для їх обтискання можна використовувати інструмент з різним профілем (TH, H і U), що додатково підвищує універсальність з’єднувальних елементів Giacomini. Прес-фітинги забезпечують швидкий та надійний монтаж трубопроводів систем опалення, кондиціонування, гарячого та холодного водопостачання і трубопроводів технологічного призначення. Гільзи із неіржавіючої сталі утримуються на корпусі фіксаторами із латуні, тобто, відсутність пластикових фіксаторів підвищує надійність фітингів цієї системи в умовах експлуатації за від’ємної температури.

Рiзьбовi фiтинги та адаптери

Giacomini4 Різьбові фітинги Giacomini забезпечують простий та швидкий монтаж полімерних і металополімерних трубопроводів без застосування спеціальних інструментів. Висока якість виробів Giacomini зумовлює надійність з’єднань, а широкий асортимент фітингів дозволяє змонтувати ділянки трубопроводів будь-якої складності. Різьбові фітинги Giacomini можуть без обмежень застосовуватися для подачі питної води. Різьбові адаптери являють собою типові різьбові фітинги з гайкою, затискним кільцем та наконечником. Вони призначені для безпосереднього приєднання полімерних та металополімерних труб до запірно-регулюючої арматури та до колекторів. Щоденно понад 1000 співробітників на трьох заводах Giacomini в Італії з виробництва арматури та на сучасному заводі полімерних труб продукують понад 6000 найменувань виробів, 80% з яких експортується у більше, ніж 100 країн світу. Система керування якістю підприємства консолідувалася протягом десятиліть, в результаті були отримані сертифікати якості, охорони праці, техніки безпеки і охорони навколишнього середовища відповідно до стандартів UNI-EN ISO 9001, OHSAS 18001 і UNI-EN 14001.

Цей базис дозволяє компанії Giacomini виготовляти та постійно оновлювати чималий асортимент полімерних і металопластикових труб та фітингів у широкій гамі типорозмірів, призначених для систем опалення та водопостачання висотних будівель, малоповерхових індивідуальних споруд та для технологічних процесів у промисловості.

Контакты Giacomini в Украине:
044 323 48 08
Info.Ukraine@giacomini.com
http://ua.giacomini.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 704

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram