Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Розподільчі колектори для опалення та «теплої підлоги» від Giacomini

Знаний виробник систем та арматури Giacomini Spa пропонує в Україні повну гаму колекторів в зборі для підлогового і панельного опалення та охолодження з тиском 6 бар

Зображення колектор для теплої підлоги водяної Колектор R553 застосовується для ручного або автоматичного керування контурами підлогового опалення при підготовці теплоносія низької температури ззовні колекторного вузла (зі змішувальним вузлом в котельні). Це просте і водночас універсальне рішенням – на двох закладних деталях розміщуються колектор подачі з вбудованими запобіжними клапанами балансування з механічною пам'яттю і зворотний колектор, оснащений мікрометричними термостатичними клапанами. Ці клапани дозволяють, крім перекривання потоку вручну, використовувати сервоприводи – нормально відкриті (R478) або нормально закриті (R473). У версії R553F колектор подачі також оснащений зручними витратомірами (шкала: 0,5-5 л/хв). Колектор R553 виготовляється з латуні або технополимера (у R553FP робоча температура дорівнює 5-60 °С). Кількість виходів 2-12, з метричною різьбою 18 мм або євроконус G¾.

Відео. Розподільчий колектор: огляд новинки

Колекторна латунна група R557R застосовується для ручного або автоматичного керування контурами підлогового опалення з регулюванням у фіксованій точці при прямому підключенні до високотемпературної системі опалення (котла). Вона попередньо зібрана і оснащена електропроводкою. Температура регулювання потоку забезпечується спеціальною термостатичною головкою з обмежувачем температури. У цій же групі пропонується можливість підключення високотемпературних приладів (радіатори, сушники для рушників). До складу групи входять насос з частотним регулюванням і термостат безпеки. Кількість виходів 2-12, з метричною різьбою 18 мм або з євроконусом G¾.

Зображення колектора група Призначення латунного колектора R559 – організація одночасного автоматичного управління контурами підлогового опалення (від 4 до 12 контурів) і контурами високотемпературного радіаторного опалення (3 контури) з можливістю компенсації температури зовнішнього повітря і з віддаленим доступом через вбудований інтерфейс.

Зображення колектор для водопостачання Колектор R559 може управляти системою променевого панельного опалення змішаного типу, де, на додаток до функції опалення, влітку застосовується охолодження. Регулювання температури подачі потоку може бути фіксованим або із зовнішньою кліматичною компенсацією. Частина відводів розташована попереду вузла змішування і може бути використана для високотемпературної системи (радіатори або сушники). Комплекс складається з насоса з частотним регулюванням, змішувальної групи і центрального регулюючого блоку, який є новаторською частиною системи терморегуляції Giacoklima з технологією bus. Термостатичні клапани, вбудовані в колектор зворотного потоку, можуть бути обладнані на вибір нормально відкритими (R478) або нормально закритими (R473) сервомоторами.

Зображення колектори для опалення та теплої підлоги водяної Комплект R508K призначений для організації контуру «теплої підлоги» в існуючих системах опалення при регулюванні за рівнем температури повітря в приміщенні. Це рішення для облаштування «теплої підлоги» в санвузлах та інших невеликих приміщеннях (до 20 м2). Комплект R508K містить регулюючу арматуру для контуру «теплої підлоги», поставляється з коробкою для монтування в стіну і фітингами для підключення труб «теплої підлоги» розміром 16×2 мм. Матеріал – латунь. Робоча температура для цих колекторів дорівнює 5-110 °С.

Ознайомитись з асортиментом розподільчих колекторів Giacomini для підлогових систем опалення можна у офіційного представника Giacomini в Україні, компанії ТОВ «А-Кваттро».

«А-Кваттро»

м. Ужгород, вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
www.giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 170


Залишити коментар

Telegram