Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Romstal Vision – новинка на ринку кондиціонерів

Компанія «Ромстал Україна» презентувала інверторні кондиціонери під власною торговою маркою від шведського виробника

Romstal_201 Кондиціонери Romstal Vision оснащені роторними компресорами інверторного типу у відповідності до норм, що дозволяє використовувати їх як для охолодження, так і для обігріву приміщень. Увесь модельний ряд виготовлено за шведською технологією на виробничих потужностях у Китаї. Компанія «Ромстал Україна» забезпечує прямий імпорт кондиціонерів під торговою маркою Romstal Vision.

Представлений широкий асортимент моделей номінальною потужністю від 2,3 кВт і 2,9 кВт до 7,33 кВт і 7,03 кВт для режиму опалення та охолодження, відповідно. Кондиціонери працюють від електричної мережі змінного струму напругою 220-240 В. Продуктивність внутрішнього блока кондиціонера, в залежності від моделі, становить від 375 м³/г до 960 м³/г повітря, що забезпечується двигуном вентилятора − RPG20E. У зовнішньому блоці використовується двигун WZDK36-38G-W. Діапазон робочих температур внутрішнього блока при роботі на охолодження становить від 17°С до 32°С, на опалення – від 0°С до 30°С. Зовнішній блок може використовуватись при температурі від мінус 15°С до +50°С для режиму охолодження, а для обігріву – від мінус 15°С до +30°С. Кондиціонери мають додатковий режим роботи – осушування повітря, при цьому температура всередині приміщення повинна бути від 10°С до 32°С, а ззовні залишатися в межах від 0°С до 50°С. При використанні обладнання поза межами робочих температур може спрацювати автоматична система захисту.

В усіх кондиціонерах використовується технологія 3D DC Inverter, завдяки чому забезпечується високий рівень енергоефективності. Так, для режиму опалення коефіцієнт COP коливається, в залежності від моделі, від 4 до 5,1, що відповідає рівню А+ та А+++, відповідно. Для охолодження, рівень енергоефективності становить А++, коефіцієнт EER – від 5,6 до 6,6. Особливістю також є можливість використання економного режиму, при якому температура буде автоматично підвищуватись чи понижуватись кожної години на 1°С, залежно від режиму охолодження чи обігріву, впродовж двох годин, а потім досягнута температура підтримуватиметься протягом 5 годин, після чого кондиціонер автоматично вимкнеться. Використання технології 3D DC Inverter забезпечує низький рівень шуму, значення якого в різних моделях становить від 35 дБ (а) до 43 дБ (а), а також покращує надійність системи.

У кондиціонерах Romstal Vision використовується триступенева система очищення повітря: фільтр HD затримує частинки пилу, Bio-фільтр забезпечує очищення повітря від бактерій, а фільтр Cold-Catalyst очищує від шкідливих сумішей.

Представлені кондиціонери використовують холодоагент R410А, також система обладнана функцією самодіагностики та захисту від його витоку. Під час монтажу є можливість вибору сторони відведення конденсату.

Інверторні кондиціонери торгової марки Romstal Vision є універсальним рішенням для забезпечення комфортних кліматичних умов всередині приміщення як в теплу, так і в холодну пору року. А використання сучасних технологій та автоматизованих функцій дозволяє досягати високих показників енергоефективності.

Компанія «Ромстал Україна»

0-800-501-182 (безкоштовно по Україні)
+38 (050) 414-37-72
shop@romstal.ua
romstal.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 383


Залишити коментар

Telegram