Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Romstal – готові екологічні рішення для заощадження

Постійне зростання тарифів на опалення, водопостачання та електроенергію лягає тягарем на гаманці споживачів та змушує шукати нові технічні рішення. Підрозділ міжнародної групи Romstal – підприємство «Ромстал Україна» – пропонує готові проекти в плані інсталяцій енергоефективного та, одночасно, екологічно безпечного обладнання

8804ab83f2cd36061236e9a7a0915c32 На сьогоднішній день компанія «Ромстал Україна» накопичила великий досвід впровадження економічно вигідних та екологічних товарів практично у кожній сфері життя. Компанія усвідомлює, що нині, як ніколи раніше, гостро стоїть питання зниження використання невідновних природних ресурсів. І якщо не замислитися, та не вжити відповідних заходів, то людство очікує катастрофа.

Отже компанія пропонує, зокрема, таке випробуване вже багатьма роками експлуатації передове рішення, як використання теплових насосів. В асортименті компанії є готові рішення провідних світових виробників, наприклад, німецьких Viessmann і Vaillant, українського, більш дешевого, аналога VDE, та ін. Теплові насоси дозволяють значно знизити використання корисних вичерпних копалин, адже вони беруть енергію з навколишнього середовища, а на 1 кВт витраченої на їхню роботу електроенергії виробляється до 6 кВт теплової енергії, яка здатна опалювати ваш будинок, гріти гарячу воду для санітарних потреб і воду в басейні, та навіть повністю замінити систему кондиціювання влітку. Крім того, теплові насоси можна використовувати для охолодження приміщень влітку.

ALexia Компанія пропонує широкий вибір газових конденсаційних котлів, які вже давно набули великої популярності в світі. Їхній коефіцієнт корисної дії значно перевищує аналогічний показник для традиційних котлів на дорогому блакитному паливі. Для прикладу: котли Alixia Green виробництва Ariston (Італія) мають ККД на рівні 106,5%. Це дозволяє економити до 35% газу під час опалювального сезону та скоротити викиди шкідливих речовин в атмосферу в 7 разів.

В асортименті конденсаційних котлів компанії також є такі відомі бренди, як Vaillant, Viessmann, Protherm.

R1 Інновації не обійшли і такий традиційний тип опалювальних агрегатів, як котли на твердому паливі. Для прикладу: представлені в арсеналі рішень компанії «Ромстал Україна» піролізні сталеві котли Orlan Super виробництва Еko-Vimar (Польща) влаштовані таким чином, що в них дрова повільно тліють у верхній камері, поступово розпадаючись на попіл, при цьому виділяється велика кількість піролізного газу, який, в свою чергу, активно згорає в нижній камері. За рахунок застосування такої схеми, названої піролізом, ККД Grundfos_Obzorкотла досягає 91%. За рахунок максимально повного використання палива обсяги викидів шкідливих речовин в атмосферу значно знижуються порівняно з викидами при застосуванні традиційних твердопаливних котлів.

Суттєву економію електроенергії дає використання в системах опалення та водопостачання насосів з частотним регулюванням, зокрема, таких виробників, як Grundfos (Данія) тDAB_Obzа DAB (Італія). Нерідко економним та енергоефективним рішенням є використання електричних ємнісних водонагрівачів, які також у широкому асортименті пропонує компанія «Ромстал Україна». Зменшити споживання води дозволяє застосування насадок-аераторів і таймерів, що встановлюються на змішувачі.

Також компанія пропонує комплексні рішення на основі енергоефективного обладнання, що дозволяє створювати ще більш ефективні системи за рахунок сумарного ефекту. Разом з тим, знижується навантаження на навколишнє середовище. Отже жити екологічно – можливо, і це вигідно.

Професійну консультацію експертів компанії «Ромстал Україна» можна отримати абсолютно безкоштовно на сайті або за телефоном.

0-800-501-182 (безкоштовно по Українї)
+38 (050) 4143772
shop@romstal.ua
romstal.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 288


Залишити коментар

Telegram