Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

REHAU FootBall Session на НСК «Олімпійський»

Представництво німецької компанії REHAU в Україні у провело у Києві захід для своїх партнерів – REHAU FootBall Session на НСК «Олімпійський». Крім офіційної частини з виступами спікерів, програма також включала гру в футбол на головній футбольній арені України

Зображення захід для партнерів – REHAU FootBall Session Зокрема, відбувся черговий з’їзд присвячений брендингу та маркетингу. Цього разу організатори вирішили переформатувати офіційну частину і запросили партнерів, таких як «Райффайзен Банк Аваль», Metabo (німецький виробник професійного інструменту) та IQ energy (програма підвищення енергоефективності, що запроваджується Європейським банком реконструкції та розвитку спільно з рядом українських фінансових установ).

Запрошені спікери розповіли про діджіталізацію (цифрову трансформацію) банківських послуг, особливості застосування будівельного інструменту та про програму компенсації витрат при модернізації житла в кредит.

Крім того, просто неба, на площі біля входу до НСК «Олімпійській» пройшла невелика виставка, в ході якої, було продемонстровано, зокрема, обладнання для полегшення будівництва і ремонту, а також були презентовані банківські послуги.

Родзинкою заходу був турнір з футболу, в якому взяли участь 4 команди, сформовані з працівників головного офісу REHAU та партнерів. Хто не увійшов до складу гравців, підтримували своїх товаришів з трибун оплесками та підбадьорюючими вигуками. Особливо старалася жіноча частина учасників заходу.

Зображення команда REHAU на REHAU FootBall Session Проте головне, як кажуть, не перемога, а участь. «Спорт – це рух вперед до цілі та мрії. І це дійсно правда. Всі чотири команди грали професійно та наполегливо за перемогу та звання стати кращими, – говорить Максим Солоненко, директор з маркетингу та збуту відділу Інженерних систем REHAU. – Ми намагалися бути інноваційними та креативними в усьому. Кожного разу, проводячи захід для наших вже не просто партнерів, а друзів, ми намагаємося зробити все якнайкраще, щоби позитивні емоції переповнювали, душа раділа та співала, драйву вистачило ще на кілька місяців, а спогадів – на роки».

Зображення компанд партнерів на REHAU FootBall Session Захід завершився урочистим врученням нагород та фуршетом. Організатори висловлюють вдячність всім учасникам за цікаву та корисну інформацію, гарну професійну й завзяту гру у футбол, а також настрій та створену атмосферу. Знайти себе та переглянути фотозвіт з події можна на сторінці компанії в мережі Facebook «REHAU Ukraine – інженерні cистеми».

Мрійте! Дійте! Творіть! REHAU.

Довідка. Компанія REHAU (Німеччина) постачає на український ринок продукцію для будівництва та інженерного обладнання будинків і споруд. Зокрема, вона відома своїми системами для опалення та охолодження, водопостачання, каналізації, тощо. Експерт у виробництві труб зі зшитого поліетилену вже 50 років! Німецький концерн REHAU було засновано в 1948 році Хельмутом Вагнером. REHAU – експерт у галузі полімерів вже 70 років. З кінця 40-х років багато поколінь користуються унікальними професійними рішеннями компанії. У 1968 році розпочалося виробництво труб зі зшитого поліетилену, які використовуються в системах опалення та геотермії. У 1986 році була змонтована перша тепла підлога з системами REHAU. В Україні ми працюємо з 1997 року.

ТОВ «РЕХАУ»
08162, смт. Чабани (Київська обл.)
вул. Машинобудівників, 1
Тел.: +38 044 467-77-28
https://www.rehau.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 970

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram