Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Радіатори Terra Teknik – обирай українське!

Сталеві панельні радіатори давно зайняли основне місце серед опалювальних пристроїв у нашій країні. Практичність, ефективність та інші фактори забезпечили зростання їх популярності. Протягом багатьох років основні потужності виробництва таких продуктів знаходились за кордоном – Західна Європа, Туреччина. Але тепер є вітчизняний продукт, який знаходиться на одному рівні з провідним європейським, – сталевий радіатор Terra Teknik

Конструкція сталевого радіатора

Зображення радіатори опалення ціна

Панельний стальний радіатор виготовляється зі сталевого холоднокатаного листа згідно з європейським стандартом EN10130. Для стабілізації розподілу теплоносія та збільшення ефективності тепловіддачі канали на нагрівальній панелі розташовані на відстані 33,3 мм один від одного. На зворотному боці панелі розміщується L-подібний підвіс. Такий дизайн підвісу забезпечує гнучкість монтажу та передбачає суміщення з іншими видами настінного кріплення.

Виробництво сталевих радіаторів в Україні

Виготовлення панельних радіаторів Terra Teknik відноситься до виробництв повного циклу. Після формування панелей та конвекторів заготовки потрапляють на автоматичну лінію зварювання італійської компанії Leas Spa. Ця компанія спеціалізується на виготовленні ліній для радіаторів понад 40 років. Використання такого
обладнання дає змогу випускати стабільний високоякісний продукт, знизити рівень споживання енергії та збільшити обсяги виробництва.

Фарбування сталевих радіаторів опалення

Опалювальні пристрої проходять багатоступеневі процеси обробки та фарбування. Це надає радіаторам привабливий естетичний вигляд та стійкість до корозії. Лінія складається з восьми камер обробки, тунельної сушарки, зони фарбування, печі.

Виходячи з лінії, сталевий радіатор проходить такі етапи: промивання зовнішніх поверхонь, знежирення, залізне фосфатування поверхні, нанесення антикорозійного покриття методом анафорезу, сушіння, фарбування радіатора порошковою епоксидно-поліестерною фарбою шляхом напилення анафорезним методом, запікання нанесених шарів у печі при температурі
близько 200°С.

У процесі нанесення антикорозійного покриття на радіатори Terra Teknik стандартна «грунтовка» замінена на анафорезне покриття. Цей процес відрізняється стабільністю та однорідністю покриття з поліпшеними антикорозійними властивостями.

Якість панельних радіаторів

На кожному етапі виробництва заготовка проходить контроль якості. Крім цього, всі процеси компанії побудовані та відповідають європейському стандарту ISO 9001-2015. Цей факт, а також використання лише якісної сировинної бази, дозволяє надавати 10 років гарантії на продукцію Terra Teknik. Додатково продукція
бренда застрахована від матеріальних та інших збитків.

В асортименті бренда є моделі з боковим та нижнім підведенням довжиною від 400 мм до 3 м. Максимальний тиск використання – 10 бар, температура – до 110°С. Типи радіаторів – 11, 21 та 22.

Підсумовуючи, можемо сказати, що нині в Україні є сталевий радіатор, котрий відповідає європейським стандартам та стоїть на рівні з європейськими аналогами.

Отже – обирай якість, обирай українське!

ТОВ «СанТехРай»

Одеська обл., Біляївський район, с. Усатове,
462 км автодороги Київ – Одеса
Тел./факс: +38 (048)734-47-57
Е-mail: office@santehraj.com.ua
www.santehraj.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 995


1 коментар

  • День добрый, заинтересовался вопросом - почему у нас практически нет батарей из нержавеющей стали на отечественном рынке, разве что дорогие иностранные, это не рентабельно в нашей стране или их невозможно конструктивно сделать по приемлемой цене? спасибо

5
5
5
Залишити коментар

Telegram