Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Радіатори Mirado: якість підтверджена дослідженнями

Ринок опалювальних приладів в Україні широкий та різноманітний. З кожним роком конкуренція зростає та видозмінюється. Поява нових продуктів і брендів ускладнює процес вибору товару. Визначальним фактором тут є технічна інформація, що вказується на упаковці радіатора, та її відповідність дійсності. Одна з компаній, що дотримується в цьому плані чесності у своїх відносинах з клієнтами, – ТОВ «САН ТЕХ РАЙ», яка є виробником секційних радіаторів ТМ Mirado

Зображення радиатори mirado При виборі радіаторів опалення покупець, як правило, порівнює різні технічні показники. Найбільш поширений з них – теплова потужність. Саме цей показник характеризує те, у скільки обійдеться 1 Вт тепла, що віддається радіатором. Значення теплової потужності радіаторів ТМ Mirado доведене протоколами випробувань, проведених Державним підприємством «Український науково-дослідний інститут спеціальних будівельних робіт», а також Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». За результатами робіт підтверджено заявлену теплову потужність секційних радіаторів опалення.

Причому це значення є одним із найбільших на ринку. Наприклад, для алюмінієвого радіатора розміром 500/96 мм теплова потужність однієї секції становить 205 Вт (при ΔТ = 70°С)!

Крім тепловіддачі, вагомим фактором вибору є гарантійний термін служби. Для секційних алюмінієвих радіаторів ТМ Mirado він становить 15 років, для біметалевих – 25 років. Такий великий гарантійний термін свідчить про надійність продукту та впевненість у ньому виробника.

Також слід звернути увагу на те, що робочий тиск для алюмінієвих радіаторів становить 16 бар, для біметалевих – 30 бар. Випробувальний тиск 24 і 45 бар відповідно, а максимальна температура теплоносія – 120°С.

В асортименті бренду Mirado присутні алюмінієві та біметалічні радіатори з міжосьовою відстанню 300, 500 і 600 мм, глибина становить 96 і 85 мм. Конструкція радіатора передбачає наявність чотирьох конвекційних каналів шириною 24 мм, що забезпечує високий рівень тепловіддачі.

До речі, виготовляють секційні радіатори Mirado в Україні, а територія підприємства сягає 25 тис. м2. Рівень виробництва і менеджменту організації підтверджується міжнародним стандартом ISO 9001:2015.

Для автоматизації більшості виробничих процесів використовується італійське та швейцарське обладнання. Крім поетапного контролю якості, особлива увага приділяється вхідному контролю сировини та аналізу хімічного складу сплаву, який проводиться у власній лабораторії. Опалювальні прилади бренду мають сертифікати відповідності українським і європейським стандартам.

Більш того, продукцію ТОВ «САН ТЕХ РАЙ» застраховано на 1 000 000 грн.

Саме тому ТМ Mirado займає лідируючі позиції на ринку опалювальних приладів в Україні: постійні та нові клієнти цінують не тільки якість продукції, а й професійне ставлення до своєї справи співробітників компанії.

ТОВ «СанТехРай»

Одеська обл., Біляївський район, с. Усатове, 462 км автодороги Київ – Одеса
Тел./факс: +38 (048)734-47-57
Е-mail: office@santehraj.com.ua
www.santehraj.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 852


3 коментаря

 • Пруф на секционный радиатор с межосевым расстоянием 600 мм ?

 • На сайте производителя написано:
  - "Конструкторская документация производителя биметаллических радиаторов «САН ТЕХ РАЙ» позволяет использовать биметаллические радиаторы в системах с рабочим давлением до 10 атм. "

  Здесь написано:
  - "Також слід звернути увагу на те, що робочий тиск для алюмінієвих радіаторів становить 16 бар, для біметалевих – 30 бар. "

  Уточните - где неверные данные?

 • Какой ДБН или ДСТУ-Н описывает особенности монтажа алюминиевых радиаторов?

5
5
5
Залишити коментар

Telegram