Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Рада директорів КБУ визначилася з нагальними питаннями

KBU_60014 лютого в Мінрегіоні відбулося перше засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України у 2018 році. На заході було зосереджено увагу на стратегічних напрямках діяльності Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. Учасники розглянули основні законодавчі ініціативи Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства на поточний рік. Також ознайомилися з пріоритетами діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції України у 2018 р

4C1A8105 До розгляду учасників засідання Ради директорів було представлено кілька питань, які безпосередньо впливають на подальшу діяльність компаній-членів КБУ: анонс галузевих ініціатив, що опрацьовуються членами КБУ (робота над проектом Закону України про захист прав постраждалих кредиторів будівництва житлової нерухомості; співпраця з ДП «Діпромісто» в підготовці нової редакції Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду»; співпраця з Мінрегіоном в розробці Містобудівного кодексу України; участь в оновлені державних будівельних норм; робота у складі робочої групи Координаційного центру із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії (Проектний офіс); оприлюднення на офіційному сайті КБУ обов’язкових ДСТУ; сесія стратегічного проектування КБУ; заробітна плата у будівництві); стан розробки підзаконних актів, які регулюватимуть порядок приєднання об’єктів будівництва до електричних мереж; розвиток саморегулювання в будівельній сфері; презентація проведення Днів девелопера в Україні та інше.Фабрика варіант член Ради директорів

Окрім обговорення порядку денного роботи КБУ у 2018 р., на було оголошено про прийняття до лав Конфедерації нових членів. Стали членами КБУ компанії Фабрика «Варіант», ТОВ «Комфорт Буд Сервіс», компанія FADO і ТОВ «Літос».

Головко П.О Також під час заходу за особливі заслуги, особистий внесок у розвиток галузі, високий професіоналізм почесною нагородою – Зірка Конфедерації – було нагороджено Крючкова Л. Я., регіонального представника КБУ в Крючков Л.Я. Одеській обл., та Головка П. О., регіонального представника КБУ в Херсонській обл.

Рада директорів КБУ підтвердила готовність учасників Конфедерації до подальшого активного розвою будівельної галузі України – локомотива економічного розвитку країни.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 309


Залишити коментар

Telegram