Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

PV-станция на 50 МВт возле Харькова

Harkov_200 Председатель «Госэнергоэффективности» С. Савчук обсудил возможность постройки солнечной электростанции в г. Первомайск в Харьковской области с первым заместителем Первомайского городского головы А. Ореховым, коммерческим менеджером Китайской машиностроительной инжиниринговой корпорации (СМЕС) Ли Ксянхе и исполнительным директором Института устойчивого развития С. Игнатьевым.

Стороны рассмотрели перспективы строительства СЭС мощностью 50 МВт по принципу государственно-частного партнерства. Для станции может быть выделено 100 га земельного участка.

Также С. Савчук обратил внимание китайского инвестора на проекты солнечной энергетики мощностью до 30 кВт. Благодаря установленному выгодному «зеленому» тарифу с привязкой к курсу евро в Украине стремительно растет спрос домохозяйств на солнечные панели. По состоянию на конец 2017 года более 3 тыс. семей перешли на «чистую» электроэнергию, тогда как еще в начале 2015 года таких желающих было всего 40. В общем, в стране - около 6,5 млн домохозяйств.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 684 / 2018-02-15 13:46:03


Залишити коментар

Telegram