Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Програма для професіоналів Romstal Partner

Компанія «Ромстал Україна» запрошує взяти участь у програмі лояльності для монтажників Romstal Partner

R_1 Romstal Partner – це комплексний пакет послуг і спеціалізованих умов продажу для фахівців у галузі монтажу систем опалення, водопостачання, каналізації та інноваційних технологій, таких, як сонячні системи, теплові насоси. В залежності від обсягів продажів кожному партнеру надається певна категорія привілеїв, послуг і переваг. Так, власники карток Romstal Partner користуються спеціальними пропозиціями, за кожним з них закріплений особистий менеджер, який допомагає у вирішенні будь-яких питань, що стосуються вибору асортименту (пропонують комплексні рішення), розміщення замовлення, доставки на об’єкт та подальшої сервісної підтримки.

Крім того, монтажник отримує допомогу технічних фахівців у підборі обладнання безпосередньо на об'єкті, знаходження альтернативних рішень (наприклад, економічно більш вигідних для замовника рішень). Цим поміч не обмежується. При встановленні складних систем «Ромстал Україна» надає учасникам партнерської програми можливість шеф-монтажу від представників фірм-виробників обладнання. Це гарантує правильне встановлення і допомагає монтажникові реалізувати проекти своїх клієнтів максимально ефективно.

Додаткову економію можна отримати завдяки оренді інструменту. Така пропозиція діє для учасників програми. Таким чином, не потрібно купувати інструмент окремо на кожну систему, його можна взяти напрокат в одному з магазинів мережі «Ромстал Україна».

У рамках програми Romstal Partner також передбачено спеціалізоване профільне навчання, що дозволяє дізнаватися про нові технології та рішення, які роблять бізнес економічно більш вигідним.

Нагадаємо, що «Ромстал Україна» є частиною міжнародної групи компаній Romstal, добре відомої в Європі вже понад 20 років. Компанія «Ромстал Україна» успішно працює з 2003 року на ринку інженерних систем опалення, водо- та газопостачання, сантехніки та інноваційних технологій. На сьогоднішній день в нашій країні нараховується більше ніж 30 магазинів, включаючи франчайзингову мережу. Асортимент запропонованої в них продукції – більше ніж 20 000 товарів з усього світу від провідних виробників.

Місія «Ромстал» – бути основним постачальником та НАДІЙНИМ партнером для професійних монтажників.

Понад 2 000 монтажників по всій Україні вже стали її учасниками.

Приєднуйтесь і Ви!

0-800-501-182 (безкоштовно по Українї)
+38 (050) 4143772
shop@romstal.ua
romstal.ua


Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 207


Залишити коментар

Telegram