Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Про підвищення вартості приєднання до електромереж

NK_200 31 січня 2017 р. відбулося засідання НКРЕКП. За повідомленням на сайті національного регулятора, «Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 31 січня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

...9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження величин питомої вартості нестандартного приєднання електроустановок до електричних мереж на 2017 рік»...

...За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство»...»

Подробиці цього рішення можна дізнатися тут

Зазначимо, що профільні асоціації відновлюваної та альтернативної енергетики виступили з різкою критикою цієї постанови та пробували завадити прийняттю даного рішення, що збільшить вартість приєднання в декілька разів та по факту обмежить можливості підключення до мереж нових електрогенеруючих потужностей відновлюваної енергетики, чим суттєво зменшить інвестиційну привабливість спорудження нових об'єктів альтернативної та відновлюваної енергетики в Україні.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 216 / 2017-01-31 16:35:48


Залишити коментар

Telegram