Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

АЙВАЗ - високоякісне обладнання для промисловості

Пріоритетом виробника AYVAZ є забезпечення якісної продукції як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках

Aivaz_11 ТОВ «АЙВАЗ Україна» являється дочірнім підприємством заводу AYVAZ A.S. (Turkey, Istanbul) на території України, який протягом 69 років успішно конкурує зі світовими гігантами в галузі індустрії та виробництва.

Компанія AYVAZ A.S. виробляє 2000 найменувань продукції, яка використовується майже на всіх промислових виробництвах. 56% від загального обігу надходить від експорту в 62 країни світу. Основну частину експорту складають продажі в Італію — 40% і Німеччину — 15%. Загальна площа заводу становить 75 тис. м2 , а внутрішня площа — 32 тис. м2 . На сьогоднішній день колектив підприємства налічує 600 осіб.

Завод AYVAZ постійно розвивається і застосовує новітні технологічні досягнення у своєму виробництві. У 2008 році компанія стала другою в списку ISO серед 500 найбільших промислових підприємств Туреччини, а в 2010 році зайняла третє місце та отримала заслужену нагороду від İMMİB. У 2012 році був отриманий сертифікат на BSI OHSAS 18001, а в 2012 році затверджений вступ до асоціації AEQ.

На внутрішньому ринку «АЙВАЗ Україна» пропонує:

  • Aivaz_111Сильфонні компенсатори DN 25 до DN 3000. Компанія спеціалізується на виробництві сильфонних компенсаторів з неіржавіючої сталі та/або гумової композиції, які розроблені відповідно до стандартів EJMA та згідно з нормами DIN та ASTM.
  • Обладнання для пароконденсатних систем (конденсатовідвідники, сепаратори і т.д.).
  • Запірно-регулюючу, муфтову та фланцеву арматуру.
  • Рівнеміри для вимірювання рідини в ємностях і резервуарах.
  • Регулятори тиску.
  • Поплавкові клапани.
  • Гофровані неіржавіючі шланги високого тиску (напірні рукави) DN15-DN200 в обплетенні та без обплетення.
  • Продукція для енергозбереження (термочохли, труби для сонячних колекторів).

Продукція заводу сертифікована відповідно до вимог законодавства України. Система керування якістю виробництва заснована на всесвітньо визнаному стандарті ISO 9001: 2008 і сертифікована TÜV.

Місія компанії AYVAZ A.S. полягає у виробництві високоякісного обладнання, яке відповідає найвищим стандартам, з метою виправдання очікувань клієнтів, які застосовують ці стандарти, а також у пошуку інноваційних та економічних рішень для впровадження їх у промислових сферах, з якими вони стикаються.

ТОВ «АЙВАЗ Україна»

03048, м. Київ, вул. Ернста, 3-Б
Тел.: +38 044 390-57-57
Факс:+38 044 390-57-58
E-mail:info@ayvaz.com.ua
http://ayvaz.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 556


Залишити коментар

Telegram