Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Станції Regumaq для приготування гарячої води

Відсутність питної води робить життя людини неможливим, відсутність гарячої води – спричиняє абсолютний дискомфорт у середовищі її існування

Якість гарячого водопостачання регулюється як європейськими нормами, так і ДБН України. Класичне рішення для сталого гарячого водопостачання житла, яке вже багато років активно використовується на ринку – нагрівання води у бойлері та її накопичення для подальшого використання.

Відео. Застосування станцій Regumaq для приготування гарячої води

Попри переваги, що пов’язані із простотою такої схеми та її монтажу, існують і недоліки. По-перше – це обслуговування бойлера, яке необхідно робити кожен рік. По-друге – це необхідність періодичної заміни анодів для уникнення корозії металу бойлера, адже питна вода доволі агресивна до матеріалів. По-третє – це можливість розмноження бактерій у бойлері – утворення плівки мікроорганізмів та поява запаху. Останній чинник може виникнути навіть при високій температурі у бойлері. Та наостанок – це необхідність періодичного нагріву об’єму бойлера у 200-300 літрів до температури 70°С для знищення бактерій. На такий перегрів витрачається додаткова енергія, яка останні роки дорожчає, не зважаючи на джерело енергопостачання.

Останнім часом для систем теплопостачання масово використовуються енергоефективні рішення на базі конденсаційних котлів та теплових насосів. Однією з особливостей систем з такими джерелами є низька температура теплоносія, яка не перевищує 55-60°С. З урахуванням втрат на передачу тепла температура гарячої води в бойлері не перевищує 50-55°С, а в більшості випадків ще нижче, що є оптимальною температурою для розмноження бактерій у воді, отже, це підвищує ризик хвороби (наприклад, пневмонії).

Для низькотемпературних систем приготування гарячої води компанія OVENTROP пропонує сучасні рішення гарячого водопостачання з використанням станцій проточного нагріву Regumaq з дотриманням усіх гігієнічних норм.

Основною відмінністю використання Regumaq від традиційного рішення є відсутність бойлера та приготування гарячої води за принципом «justin-time» – «просто – вчасно». Тобто гаряча вода готується лише тоді, коли це необхідно споживачу. Теплова енергія накопичується у буферній ємності для використання у потрібний момент.

Така технологія розв’язує проблеми, що пов’язані з розмноженням бактерій, запахом та небезпекою появи хвороб. Завдяки гідравлічно оптимізованому компонуванню труб і потужному пластинчастому теплообміннику, спеціально розробленому для низькотемпературних джерел теплопостачання, продуктивність на виході та температура можуть бути оптимально підібрані для кожної системи.

Теплообмінник (опціонально із захисним шаром Sealix®) забезпечує додаткову безпеку в місцях установки з критичними водними умовами. Інноваційний та самоочисний захисний шар Sealix® з «ефектом лотоса» пропонує найвищі стандарти безпеки для приготування гарячої води.

Станції мають єдину й просту концепцію керування завдяки вбудованим контролерам та задовольняють потреби різних об’єктів – від приватних будинків до великих житлових комплексів. Діапазон потужності від 25 до 240 л/хвилину або від 100 до 800 кВт теплової потужності, спрямованої саме на ГВП. Такі витрати можливо отримати завдяки монтажу станцій для роботи параллельно (рис. 1). При цьому схема під'єднання по контуру водопостачання без застійних зон і, отже, без ризику розмноження бактерій.

Зобрження схем підключення станції гарячої води Рис. 1. Схема підключення станцій

Розглянемо моделі, які пропонуються у виробничій програмі Oventrop.

Regumaq X-25 (рис. 2) потужністю до 25 л/хв спеціально розроблений для будинків на одну родину та може бути легко налаштований на необхідні системні параметри на місці за допомогою DIP-перемикачів.

Зображення станція Regumaq X-25 Рис. 2. Regumaq X-25

Regumaq X-45 (рис. 3) має інтуїтивно зрозумілий сенсорний дисплей з безліччю додаткових функцій. Підсвічування кольорового кільця сигналізує про роботу в експертному режимі. Призначений для індивідуальних будинків із наднизькими температурами джерела теплопостачання та для невеликих готелів або спортивних центрів.

Зображення станція Regumaq X-45 Рис. 3. Regumaq X-45

Regumaq X-80 (рис. 4) спеціально розроблений для великих об’єктів та може задовольняти найвибагливіші потреби замовників.

Зображення станція для гарячої води Regumaq X-80 Рис. 4. Regumaq X-80

Додатковою опцією є доступний циркуляційний модуль, який дозволяє встановити циркуляцію ГВС в мінімальному просторі для підтримки гігієни гарячої води. Завдяки новій концепції управління, можна швидко налаштувати різні режими роботи.

Модульна та зрозуміла конструкція, великий вибір моделей, можливість одночасного використання декількох станцій та робота на малому температурному напорі від теплових насосів вже знайшли своїх шанувальників в Україні.

За додатковою інформацією звертайтесь за контактами:

Oventrop GmbH & Co. KG

Paul-Oventrop-Straße 1
Моб. +38-067-323-01-01
Моб. +38-067-547-65-19
Е-mail: oventrop@ukr.net
www.oventrop.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 786

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram