Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нові вентилятори економлять енергію та знижують вуглецевий слід

ZIEHL-ABEGG замінила вентилятори, що охолоджують перетворювальну підстанцію BritNed в Маасвлакте

Компанія ZIEHL-ABEGG – визнаний виробник ефективних вентиляторів і двигунів, замінила вентилятори, що охолоджують перетворювальну підстанцію BritNed в Маасвлакте, розташовану в околицях Роттердама. BritNed – це оператор підводного силового високовольтного кабелю постійного струму (HVDC), що з’єднує Великобританію та Нідерланди. Нові вентилятори дозволяють BritNed скоротити енергоспоживання і зменшити вуглецевий слід.

Зображення підстанція з новими вентиляторами з ЕС-двигунамиРис. 1. Нова система вентиляторів ZAplus компанії ZIEHL-ABEGG споживає дуже мало енергії: приблизно стільки ж, скільки витрачає за повний цикл посудомийна або пральна машина

BritNed (спільне підприємство британської компанії National Grid і нідерландської компанії TenneT) забезпечує передавання електроенергії між Нідерландами та Великобританією. Підводний силовий кабель з’єднує Острів Грейн у графстві Кент з Маасвлакте в околицях Роттердама, має довжину 256 км і потужність 1000 МВт.

Для перетворення постійного струму високої напруги (HVDC) у змінний струм (AC), що широко використовується, на обох кінцях силового кабелю встановлені перетворювальні підстанції, кожна з яких займає територію приблизно у 5 га, що працюють у безперервному режимі та виділяють значну кількість тепла.

Їм потрібне надійне та постійне охолодження, а охолоджувальні вентилятори, що безперервно працюють, споживають багато енергії. За допомогою свого продукту серії ZAplus компанії ZIEHLABEGG вдалося значно вдосконалити існуючу систему. Свіжовстановлені охолоджувальні вентилятори оснащені екологічними електронно-комутованими двигунами (EC-двигунами) з доведеною високою енергоефективністю. Практичний дизайн вентиляторів полегшує їх техобслуговування та продовжує час безвідмовної роботи.

Завдяки використанню EC-технології істотно скоротиться витрата енергії, а біонічна форма лопатей (за принципом крил сови) зведе до мінімуму шумове забруднення навколишнього середовища. В цілому, нові вентилятори дозволять BritNed знизити споживання енергії на 450 000 кВт • год на рік і зменшити вуглецевий слід на 51 тонну на рік.

Зображення сервісне обслуговування вентиляторів з ЕС-двигунами Рис. 2. Роз’їзний сервіс-інженер компанії ZIEHL-ABEGG відкриває сервісне кільце; це кільце спрощує доступ для проведення техобслуговування і ремонту. До заміни очищення займало два тижні та проводилось чотири рази на рік. Зараз очищення триває один день і проводиться чотири рази на рік

Підвищення ефективності – це не єдина перевага, яку дають вентилятори ZAplus оператору електроенергії. З метою продовження часу безвідмовної роботи вентилятори оснащені спеціальним сервісним кільцем, що спрощує доступ для проведення техобслуговування і ремонту. Більше не потрібно відключати весь вузол охолодження на час проведення техобслуговування, що дозволяє скоротити кількість великовартісних простоїв. До заміни очищення займало два тижні, а зараз на це йде один день.

Заміну 40 вентиляторів було виконано у два етапи, під час запланованих простоїв. Кевін Ренделл (Kevin Rendell), виконавчий директор компанії BritNed, високо оцінив швидке та зручне встановлення нових вентиляторів з боку ZIEHL-ABEGG. Старі охолоджувальні вентилятори будуть використовуватись удруге.

Про компанію BritNed Development Limited

Спільне підприємство BritNed, створене британським і нідерландським операторами систем передачі електроенергії National Grid plc і TenneT, обслуговує підводну лінію електропередачі між Великобританією та Нідерландами. Воно почало свою роботу в 2011 році. Біполярна з’єднувальна лінія довжиною 260 км (160 миль) і напругою 450 кВ складається з двох з’єднаних між собою кабелів HVDC. Потужність кабелю становить 1000 МВт. З’єднувальна лінія BritNed грає вирішальну роль у розвитку європейської мережі електропередачі для задоволення потреб промисловості та населення. Вона займає особливо важливе місце в стратегії Європейського Союзу для створення єдиного європейського ринку електроенергії. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.britned.com

Про компанію «ЦІЛЬ-АБЕГГ»

Компанія «ЦІЛЬ-АБЕГГ» (м. Kюнцельзау, земля Баден-Вюртемберг, Німеччина) є одним з глобальних лідерів у галузі вентиляційної, приводної технологій і систем керування ними. У 50-х роках компанія «ЦІЛЬ-АБЕГГ» створила основу для виробництва сучасних вентиляційних приводів: двигуни із зовнішнім ротором і сьогодні вважаються сучасними в усьому світі. Ще однією сферою діяльності компанії є виробництво електромоторів, наприклад, для приводу ліфтів, медичного обладнання (обладнання для комп’ютерної томографії) або глибоководних транспортних засобів. Тема електромобілів стала програмою розвитку Автомобільної команди «Ціль-Абегг» у 2012 р.

Високотехнологічна компанія має вражаючі інноваційні перспективи. На підприємствах «ЦІЛЬ-АБЕГГ» у Південній Німеччині працює 2200 осіб. Кількість працівників у світі становить 3900 осіб, які працюють на 16 виробничих підприємствах, у 28 компаніях і в 108 офісах продажів. Товари, кількість найменувань яких нараховує близько 30000, продаються в більше ніж 100 країнах світу. Обсяг продажів компанії у 2018 р. становив 580 млн євро, три чверті цієї суми припадає на експорт.

Еміль Ціль заснував компанію для виробництва електродвигунів в Берліні в 1910 р. Після Другої світової війни головний офіс компанії розташувався у Південній Німеччині. Компанія «ЦІЛЬ-АБЕГГ SE» не входить до числа компаній, що мають біржове котирування, вона являє собою сімейну компанію.

Додаткову інформацію ви можете знайти на сайті за адресою www.ziehl-abegg.com

ТОВ «ЦІЛЬ-АБЕГГ Україна»

08700, м. Обухів, вул. Трипільська, 46
Тел.: +38 044 492 7409
E-mail: info@ziehl-abegg.com.ua
www.ziehl-abegg.com/ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 353


Залишити коментар

Telegram