Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Покриття для басейнів PoolProtect

Бельгійська компанія PoolProtect вже 30 років спеціалізується на виробництві покриттів для басейнів. Завдяки інноваційним інженерним рішенням, покриття роблять басейни безпечними для життя людей, дають можливість заощаджувати енергію, що витрачається на підігрів води та інші цілі, дозволяють підтримувати басейни в чистоті, продовжують сезон купання. Продукція виробляється на заводі, розташованому в Європі

Покриття для басейнів PoolProtect прості у застосуванні, міцні, довговічні і естетично привабливі. Вироби виготовляються з нержавіючої сталі і пластика (або армованої міцної тканини), з застосуванням сучасної автоматики. Всі матеріали, які застосовуються, мають протигрибкові та антибактеріальні властивості. Покриття можна встановлювати на діючі басейни, а також на конструкції неправильної форми.

1Sborka_Chast (4) правки Мельник [часть до стр

Захист та енергоефективність

2_Sborka_Chast (4) правки Мельник [часть до стр Мабуть, найважливішим аспектом застосування покриттів, є безпека, в першу чергу, для дітей. При цьому покриття витримують не тільки їх порівняно невелику вагу, але й вагу дорослих людей.

Другим важливим моментом є суттєва економія енергії. У накритому на ніч басейні, що розташований просто неба, вода охолоджується значно повільніше. Таким чином, витрати газу або іншого палива на її підігрів можна скоротити мінімум на 70%. Якщо ж покриття використовується в закритому басейні, то воно зменшує випаровування води, перешкоджаючи появі конденсату на стінах і вікнах. Отже, не потрібно застосовувати дорогі осушувачі повітря, витрачаючи на їх роботу електроенергію. Менше випаровування води також призводить до її економії. Загальне зниження витрат енергоносіїв сприяє тому, що системи можуть окупитися за дуже короткий період – вже в перші роки експлуатації.

При всьому цьому забезпечується максимальний комфорт користування. Адже покриття PoolProtect дозволяють підтримувати необхідну температуру води в басейні навіть у перехідні періоди - навесні та восени. Таким чином, плавальний сезон продовжується і триває з квітня по жовтень.

4_Sborka_Chast (4) правки Мельник [часть до стр Наступна ключова перевага – системи перешкоджають попаданню в басейн сміття. Високі гігієнічні показники води підтримуються також за рахунок того, що в закритій від сонячних променів водоймі бактерії і водорості розмножуються значно гірше. У підсумку – витрата хімії для знезараження води значно зменшується, істотно полегшується догляд за басейном.

Інтелектуальна система управління дозволяє не тільки дистанційно керувати покриттям, але і контролювати рівень води в басейні. Якщо він занадто високий – зупиняється процес закриття і подається сигнал; якщо критично низький – система дає сигнал для поповнення водою. Для захисту від несанкціонованого втручання використовуються доступ за допомогою ключа.

Передбачені різні варіанти установки обладнання, як відкритого типу для модернізації існуючих басейнів, так і скритого типу –для споруджуваних – під землею або в елементах конструкції (стіни, дно, сходи). Наявність різноманітних кольорових рішень дозволить підібрати систему до різного інтер'єру.

Ролети – кращий вибір

3_Sborka_Chast (4) правки Мельник [часть до стр Основу продукції PoolProtect складають ламельні (ролетні) системи покриття басейнів марки Protect. Вони виготовляються з ПВХ або полікарбонату. При цьому є варіант застосування сонячних ламелей, що сприяють нагріву води (до ΔT = 8 °С) за рахунок енергії Сонця.

Наступним кроком розвитку екологічності та автономності ролетного накриття басейну є використання фотовольтаїки. Завдяки вбудованій панелі сонячна енергія перетворюється в електричну, що накопичується протягом світлого часу доби в акумуляторі великої ємності. Така конструкція дозволяє встановлювати ролети на існуючий басейн без прокладання електричних комунікацій, зберігши тим самим, навколишній ландшафт. Додатково система оснащена ручним приводом, який дає можливість відкрити або закрити басейн при недостатній кількості сонячної енергії.

Кожна планка захисного ролетного покриття має жорсткий сталевий каркас і порожня всередині. Вона поділена на повітряні відсіки, закриті заглушками. Це забезпечує ліпше утримання на плаву. Гарантія на ролети складає 5 років.

Крім того, фірма PoolProtect пропонує м'які покриття SoftProtect з армованої ПВХ тканини, а також безкаркасні (батутні) покриття WinterProtect, для захисту відкритих басейнів в зимовий період.

З 2014 року компанія ТОВ «Вотер Стрім» є офіційним представником бренду PoolProtect з інформаційною, сервісною та інженерною підтримкою продажів по всій території України.

ТОВ "ВОТЕР СТРІМ"

м. Київ, проспект Леся Курбаса 2б
+38 (044) 227-27-47
+38 (067) 219-99-44
e-mail: info@waterstream.com.ua
www.waterstream.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 4 906


Залишити коментар

Telegram