Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Насосні групи ESBE роблять життя простішим

Компанія ESBE – провідний європейський виробник якісних клапанів і приводів, що застосовуються в різних системах. Асортимент продукції для систем водопостачання, опалення та охолодження має три основних відмінності: економічність, простоту і надійність

Компанія ESBE з головним офісом, розташованим в Reftele (Швеція) вже більше як 100 років виробляє продукцію першокласної якості, а також на сьогодні є власником 6 філій і надійних партнерів в 30 країнах Європи та у всьому світі. Розробка і виробництво продукції ESBE проводиться на найсучаснішому промисловому обладнанні. Якість продукції та безпека виробництва підтверджена всіма необхідними сертифікатами.

У сучасному дизайні будівель на перший план виходить енергоефективність. Продукція, що може забезпечити бажаний ефект при зниженні витрат на електроенергію заощадить гроші та зменшить шкідливі викиди в атмосферу.

Компанія ESBE пропонує широкий вибір насосних груп, що були спеціально розроблені для побутового ринку, коли всього декілька груп виконують широкий спектр завдань в системах опалення та водопостачання для помешкання.

Асортимент колекторів ESBE охоплює майже всі найбільш поширені потреби в побутовому сегменті ринку. Висока якість – головна особливість продукції.

Насосні групи ESBE

Зображення насосна група есбе Простий концепт, втілений для побутових насосних груп – це вже зібрані вузли з трубами, запірними клапанами з термометрами, зворотними клапанами, поєднані з високопродуктивним та енергозберігаючим циркуляційним насосом. Обладнання запаковане в теплоізоляційну оболонку, де всі електронні частини, що регулюються, легко доступні та розміщені ззовні ізоляції. Розмір пристрою – всього 250×400 мм.

Насосні групи DNЗ2 вже випробувані на конкурентному ринку та задовольняють широкий спектр вимог. Дану версію насосних груп оснащено прогресивним триходовим поворотнім клапаном, що автоматично адаптується до потреб розподілу потоку та подачі тепла в систему.

Компактні версії з високою продуктивністю задовольнять всіх клієнтів, що цінують технічні рішення високого класу з компактним дизайном.

Новинка – подвійна насосна група та єдиний комплект з двох насосних груп та колектору

Зображення подвійна насосна група для монтажу у конельній До асортименту ESBE тепер також додалася комбінація ДВОХ насосних груп та колектору, змонтованих під однією ізоляційною оболонкою. Новий підхід проектування компонентів пропонує широкий спектр можливостей налаштувати систему як з комбінацією з двох прямих груп, так і з двома змішувальними групами.

Особливості приладу:

  • компактний комбінований пристрій, все в одному дизайні та під однією ізоляцією;
  • простота монтажу;
  • колектор з можливістю гідравлічного балансування легко встановлюється за допомогою гвинтів;
  • зворотний клапан, що вбудований в кульові клапани;
  • висока пропускна здатність;
  • можливе вдосконалення завдяки спеціальному апгрейд-комплекту;
  • система швидкої установки приводу на клапан Quick-fit;
  • розмір 400×404×159 мм.

Відео. Особливості подвійної насосної групи

За детальною інформацією завітайте на сторінку компанії «ФЕКО»: www.feko.ua.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 546

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram