Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Підтримка молодих сантехніків у непевні часи

Вперше: у міжнародному конкурсі професійної майстерності є троє учасників від України

З 2 по 4 листопада 2022 р. у місті Лар (Німеччина) відбувся міжнародний конкурс «WorldSkills International Competition 2022». Завдяки запрошенню і спонсорській підтримці сантехнічної компанії GROHE вперше троє студентів-сантехніків з України показали навички у компетенції «Монтаж сантехніки та опалення». Таким чином компанія GROHE продовжує свою програму із професійного розвитку молодих спеціалістів GROHE GIVE . Всього у змаганнях взяли участь 20 конкурсантів з усього світу.

Зображення GROHE допомагає студентам

Молоді спеціалісти під наставництвом експертів займалися інсталяцією сантехніки, вивчали сучасні технології опалення та водопостачання. Україну представляли троє учнів Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва (МВПУ АТБ). Результати роботи учасників з України не зараховуватимуться до загальної шкали, оскільки вони прибули за спеціальною програмою навчання та ознайомлення із міжнародним досвідом.

В умовах дефіциту кваліфікованих спеціалістів, як ніколи важливо допомагати опановувати навички роботи із сучасним сантехнічним обладнанням. Разом з партнерами GROHE прагне створити фундамент для молодих талантів, щоб вони могли будувати квітуче майбутнє України.

Радіємо за наших молодих профі і побажаємо їм подальшого фахового зростання!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 676


Залишити коментар

Telegram