Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Підтримка молодих сантехніків у непевні часи

Вперше: у міжнародному конкурсі професійної майстерності є троє учасників від України

З 2 по 4 листопада 2022 р. у місті Лар (Німеччина) відбувся міжнародний конкурс «WorldSkills International Competition 2022». Завдяки запрошенню і спонсорській підтримці сантехнічної компанії GROHE вперше троє студентів-сантехніків з України показали навички у компетенції «Монтаж сантехніки та опалення». Таким чином компанія GROHE продовжує свою програму із професійного розвитку молодих спеціалістів GROHE GIVE . Всього у змаганнях взяли участь 20 конкурсантів з усього світу.

Зображення GROHE допомагає студентам

Молоді спеціалісти під наставництвом експертів займалися інсталяцією сантехніки, вивчали сучасні технології опалення та водопостачання. Україну представляли троє учнів Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва (МВПУ АТБ). Результати роботи учасників з України не зараховуватимуться до загальної шкали, оскільки вони прибули за спеціальною програмою навчання та ознайомлення із міжнародним досвідом.

В умовах дефіциту кваліфікованих спеціалістів, як ніколи важливо допомагати опановувати навички роботи із сучасним сантехнічним обладнанням. Разом з партнерами GROHE прагне створити фундамент для молодих талантів, щоб вони могли будувати квітуче майбутнє України.

Радіємо за наших молодих профі і побажаємо їм подальшого фахового зростання!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 646


Залишити коментар

Telegram