Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Підлогові котли Rendamax серії R600 EVO – рішення для дахових котелень

К. Волчинський

Дахові котельні набувають популярності завдяки властивим привілеям – економія площі на території забудови, переваги щодо облаштування системи димовидалення, не погіршує зовнішній вигляд будівлі тощо

Нова лінійка обладнання торгівельної марки Rendamax представлена сімома моделями потужністю від 150 до 570 кВт з двома типорозмірами по ширині – всього 466 мм і 750 мм, завдяки чому котли можна переміщувати для монтажу через стандартний розмір дверей. Крім того, застосування водотрубної конструкції Rendamax R600 EVO дозволило знизити вагу і мати малий обсяг котельної води, що зробило котел особливо привабливим для установки в дахових котельнях. Компактні розміри, полегшена конструкція, а також можливість легкого транспортування та облаштування роблять Rendamax R600 EVO привабливим та розумним варіантом для організації нових і реконструкції старих дахових котелень.

Зображення підлоговий котел для дахової котельні Виробник не випадково позиціонує Rendamax R600 EVO в якості універсального рішення для розв’язання багатьох проблем. За рахунок того, що котли можуть працювати з тиском до 8 бар, їх можна застосовувати в висотних будівлях без необхідності гідравлічного поділу системи. Крім того, температурний режим ΔТ=30 °С дозволяє спростити перехід від централізованих систем до автономних, забезпечуючи при цьому максимальну ефективність.

Зображення пальника підлогового котла Особливу роль в забезпеченні високої продуктивності котла відіграє досконала інноваційна конструкція пальника, що сьогодні застосовується для конденсаційних технологій. Пальник котлів Rendamax R600 EVO з глибокою модуляцією і водяним охолодженням має низьку температуру полум'я, що сприяє тривалому терміну служби котла із високими екологічними показниками.

Зображення теплообмінник підлогового газового котла Не менш важливим компонентом Rendamax R600 EVO є проточний теплообмінник з нержавіючої сталі, розроблений спеціально для максимально ефективної роботи і довгого терміну служби в складних умовах експлуатації.

Нова лінійка конденсаційних котлів Rendamax може стати ідеальним рішенням для тих, хто не тільки прагне до високої продуктивності, але й піклується про скорочення негативного впливу на природу. По-перше, тому що дахові котельні Rendamax R600 EVO можуть працювати на природному та зрідженому газі. А по-друге, тому що пальник з водяним охолодженням факела і конструкція камери згоряння забезпечують вкрай низькі рівні викидів NOx і CО, які відповідають 6 класу вимог по NOx. Проточні високошвидкісні котли з оребреним теплообмінником і пальником попереднього змішування мають ряд істотних переваг в порівнянні з традиційними ємнісними котлами:

 1. Висока швидкість потоку води через теплообмінник. Робить можливим винос твердих частинок, що містяться в теплоносії, за межі котла (відсутність механічних відкладень в теплообміннику), а також зводить до мінімуму утворення накипу і, як наслідок, забезпечує практично постійний ККД котла протягом тривалого періоду експлуатації.
 2. Мала ємність котлів забезпечує невеликий обсяг системи теплопостачання, що дозволяє звести до мінімуму витрати на хімводопідготовку (використовувати установки малої продуктивності, що вартують менше).
 3. Висока сервісо- та ремонтопридатність, що є наслідком раціональної конструкції котла і його теплообмінника.
 4. Теплообмінник повністю протистоїть тепловим ударам. Завдяки «плаваючій» установці в каркасі котла, в теплообміннику знівельовані механічні напруги, викликані стисканнями і розтягуваннями від нерівномірного нагрівання, що зазвичай призводять до швидкого старіння металу теплообмінних поверхонь жаротрубних котлів, утворенню в них тріщин і розривів.
 5. Водяні охолоджені стінки камери згоряння котлів серії Rendamax R600 EVO додатково зменшують тепловтрати, та, відповідно, збільшують ККД котла.
 6. Конструкція теплообмінника з невеликим об’ємом робить його вибухобезпечним.
 7. Застосування гідравлічної стрілки між котельним контуром і контуром системи опалення виключає вплив змін гідравлічних параметрів системи на котельний контур, а також вплив котлового насоса на контури споживачів.
 8. Здатність котла забезпечити модульований режим роботи дозволяє підвищити середньорічний ККД котельної установки, а також знизити теплові втрати при пусках котла.
 9. На відміну від традиційних, у котлів торгової марки Rendamax ймовірність виходу котла в аварійний режим в результаті теплової інерції теплообмінника зведена до мінімуму.
 10. Велика глибина модуляції роботи пальника дозволяє використовувати двокотлову котельну установку в більшості котелень. Спростити гідравлічну схему котельні дозволяє можливість невеликого відбору потужності з котла: 20-25% (наприклад: річний режим роботи на ГВП).
 11. Дуже низькі шумові характеристики і відсутність вібрації при роботі котлів (застосування пальників атмосферного (інжекційного) типу дозволяють застосовувати дане обладнання в більшості проектних рішень без спеціальних заходів по боротьбі з шумом. Це можливо перш за все в дахових котельнях на житлових будинках, а також на адміністративних і виробничих будівлях.
 12. Завдяки горизонтальному виходу патрубків гідравлічного підключення немає проблем при заміні котлів в котельнях, на відміну від ємнісних котлів, у яких вихідні патрубки спрямовані вгору, що призводить до практичної неможливості замінити їх в котельнях з даним типом обладнання.
 13. Атмосферний пальник, що виконаний з жаростійкого титанового сплаву, забезпечує стійку роботу котла при падінні тиску газу до 6 мбар.
 14. Завдяки зменшенню обсягу системи, зменшується обсяг розширювальних баків.
 15. Невелика вага котлів дозволяє не проводити заходів щодо посилення перекриттів, несучих конструкцій і фундаментів будівель.

Зображення транспортування котла Мала вага, габарити та розбірна конструкція дозволяють монтувати котли для дахової котельні на перекриттях існуючих будівель. Тобто, котли даного типу дуже актуальні для реконструкції, коли стоїть завдання оснащення існуючого будинку даховою котельнею без суттєвої переробки несучих перекриттів. Малі габарити та вага стануть у нагоді при необхідності будівництва котельні на панельних будинках і таких, що не розраховані на експлуатацію зі значним додатковим навантаженням на даху.

Отже, в підсумку, котли Rendamax це:

Довговічна висока ефективність та низькі викиди

Унікальний премікс-пальник з холодним водяним охолодженням та оптимізована зона горіння досягають надзвичайно низьких викидів NOx та CO та забезпечують вражаючі високі показники ефективності роботи до 110%.

Приголомшлива гнучкість для кожного застосування

З ΔТ=30 К і максимальним робочим тиском 8 бар, Rendamax R600 EVO може впоратися практично з будь-яким застосуванням, як в одиночному, так і в досконалому каскадному застосуванні. Його легка конструкція з низьким вмістом води також дозволяє встановлюватися на даху.

Компактні розміри

Асортимент включає 7 моделей від 150 до 570 кВт з 2 ширинами. Усі моделі розроблені для проходу через стандартні двері шириною 760 мм.

Розумна модульна концепція

Усі котли Rendamax R600 EVO можна розібрати для легкого переміщення. Це дозволяє легко встановити котел у будівлі з обмеженим доступом. Для зручного маневрування на місцевості котли постачаються з вантажними колесами.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 076


Залишити коментар

Telegram