Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Пелетні пальники і котли «Комфорт»

У зв'язку з безпрецедентним подорожчанням природного газу все більшу популярність набувають твердопаливні котли. Серед великої кількості компаній, що пропонують подібне обладнання, можна виділити українське ПП «Модератор-Україна». Цей виробник має досвід роботи на ринку з 2010 року і постійно вдосконалює свою продукцію

К_2 Серед твердопаливних котлів особливе місце займають пелетні. Саме в них застосовуються найсучасніші технології, які дозволяють фактично повністю автоматизувати процес горіння і подачі палива. Таким чином, за зручністю експлуатації та мінімальною потребою в обслуговуванні пелетні котли ідентичні газовим. На користь використання пелет також виступають високий ККД (до 95%), низькі показники забруднення навколишнього середовища, безпека при експлуатації.

Опалення на пелетах можна застосовувати не тільки для індивідуальних будинків, а й для промислових та муніципальних об'єктів (цехів, гаражів, магазинів, готелів, шкіл, дитсадків тощо).

Пальники «Комфорт», що з 2010 року виробляє компанія «Модератор-Україна», можна встановлювати в будь-який твердопаливний котел. В них передбачена плавна модуляція потужності, що дозволяє економно спалювати паливо в залежності від потреби. Пальники виготовлені з високоякісної нержавіючої жароміцної сталі в поєднанні з вогнетривкими керамічними плитками, які забезпечують більш чисте горіння з низькою емісією викидів. Передбачене автоматичне золовидалення.

Промислові пальники від вітчизняного виробника дозволяють, крім деревних гранул, спалювати агропелети (з соломи, соняшника, гречки), ціна яких порівняно невелика, а теплотворна здатність, навпаки, досить висока. Загалом, в порівнянні з газом, використання пелет в 2–3 рази дешевше.К_1

В пелетних котлах застосовуються сучасні технології управління. Завдяки мережі Інтернет є можливість контролювати роботу системи дистанційно. За допомогою GSM-модуля можна вмикати/вимикати пальник, регулювати потужність, спостерігати за статистикою роботи.

ПП «Модератор-Україна» пропонує пальники потужністю 251000 кВт. Приміром, технічні характеристики пальників потужністю 25 кВт дозволяють працювати в діапазоні від 5 до 30 кВт. Передбачено живлення від побутової мережі напругою 220 В. Середня споживана електрична потужність від 65 до 400 Вт (в режимі розпалу). Пальники комплектуються шнековою системою подачі до 6 м довжиною. Є регулювання потужності, керування насосами центрального опалення та ГВП.Є регулювання потужності, керування насосами центрального опалення та ГВП з можливістю встановлення датчика температури в приміщенні та зовні.

Крім того, починаючи з 2014 року компанія виробляє водогрійні низькотемпературні стальні котли з ручним («Комфорт Р») або автоматичним («Комфорт А») завантаженням. Трикамерна конструкція їхнього теплообмінника забезпечує ефективне спалювання різних видів палива. Застосовується принцип поділу потоку повітря на первинний і вторинний. Передбачена робота в системі верхнього горіння. До того ж, котли мають 20% запас потужності.

К_3 Стандартне оснащення котлів включає електронний блок управління і вентилятор. При виготовленні обладнання застосовуються зварювальні апарати Fronius (Австрія), а також лазерна або плазмова різка. Кожна одиниця виготовленого обладнання тестується.

На сьогодні ПП «Модератор-Україна» вже має істотний досвід роботи: виготовлені та працюють 187 пальника, 61 котел потужністю до 1 МВт. Представники компанії є практично у всіх регіонах України: Кривому Розі, Одесі, Кропивницькому, Сумах, Києві, Харкові, Кам'янець-Подільському та ін. Компанія пропонує не тільки виготовлення, проектування та монтаж, але й сервісне і гарантійне обслуговування. Завжди до послуг клієнтів укомплектований склад запчастин.

Запрошуємо до плідної, взаємовигідної та довгострокової співпраці.

ПП «Модератор-Україна»
Рівненська обл., Здолбунівський р-н,
с. Здовбиця, вул. Шосова, 120а
Тел.: +38(067) 360-43-40,+38(067) 362-20-33, +38(050) 434-49-69
e-mail:office@moderator.com.ua
http://ekomfort.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 6 633


Залишити коментар

Telegram