Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Панелі змиву – новинки від компанії ТЕСЕ

Продовжуємо досліджувати новинки, що були представлені на всесвітній виставці галузі HVAC, водопостачання та санітарії ISH 2021. Наразі це новинки від компанії ТЕСЕ, авторизованим дистриб'ютором продукції якої є компанія «СП УДТ»

На форумі ISH 2021 компанія ТЕСЕ представила нову продукцію, яка вирізняється інноваційністю застосованих технологій, новими матеріалами, новим дизайном, спрощеним процесом монтажу та не тільки.

Панель змиву, яку ви раніше не зустрічали: елегантна, матова та неймовірно міцна – це нове слово у дизайні, функціональності та відчуттях. Панель TECEvelvet розроблена зіркою дизайну Костянтином Грчічем (Konstantin Grcic) – його ім'я перебуває вгорі списку «Хто є хто?» (Who’s Who) в області міжнародного дизайну.

Поверхня панелей TECEvelvet під мікроскопом виглядає такою ж нерівною, як і гірський пейзаж (див. рис. 1).

Зображення TECEvelvet Рис. 1. Панелі TECEvelvet

Ця унікальна структура розсіює світло замість того, щоб відбивати його, завдяки чому TECEvelvet має абсолютно матову поверхню. Нове покоління акрилових смол формує закриту щільну гігієнічно безпечну поверхню, що запобігає проникненню води та накопиченню бруду. TECEvelvet – ідеальний матеріал для приміщень із високою вологістю.

Оновлена колекція TECEloop

Класичний дизайн, сучасність та безліч варіантів у асортименті поєднує в собі оновлена колекція панелей змиву TECEloop (рис. 2) завдяки своїй модульності. Із шістьма новими кольоровими варіантами лицьових панелей та із застосуванням нових матеріалів, дуже популярна модель панелі змиву зазнала чудових перетворень. Модульна система TECEloop – окрема панель змиву, яка складається з лицьової панелі та клавіш. Кожен може підібрати собі варіант відповідно до власних уподобань та особливостей інтер’єру, а тепер ще й з натуральних матеріалів – бетон, деревина дуба, мармур... Це не просто назви, – вони виготовлені саме з того матеріалу, який зазначається в її найменуванні. Це дійсно справжній дуб, справжній бетон, Рис. 1. Панелі TECEvelvet справжній мармур, сланець чи кольорове скло.

Зображення клавіші системи TECEloop Рис. 2. Панелі змиву TECEloop з натуральних матеріалів

Усі лицьові панелі та клавіші системи TECEloop можна вільно комбінувати. Спеціальну монтажну рамку для встановлення врівень зі стіною можна замовити окремо.

Монтаж панелей змиву – як ніколи швидко, надійно, легко!

Завдяки постійним оновленням, технологія змиву TECE невпинно покращується, але водночас не втрачає своєї простоти. Вдосконалення системи змиву TECE Uni дозволяють зробити монтаж ще простішим, швидшим та надійнішим.

Перевірена технологія змиву – «із коробки прямо на стіну» – від TECE є неймовірно простою та вже перевіреною на практиці, але вдосконалені рішення та нові компоненти допомагають ще більше підвищити надійність системи. Жодних помилок, жодних додаткових зусиль – вдосконалений універсальний бачок TECE (рис. 3), що постачається попередньо зібраним та вже ізольованим для подальшого встановлення, тепер треба лише під’єднати до підведеного трубопроводу на етапі виконання прихованого монтажу.

Зображення система змиву TECE Uni Рис. 3. Оптимізована конструкція системи змиву TECE Uni

Монтаж панелі змиву став ще простішим завдяки новому кріпленню Easy Fit. Будь-яку панель змиву TECE тепер можна встановити майже миттєво, без додаткового вимірювання або налаштування. Як і раніше, усі панелі змиву TECE сумісні з універсальним бачком від TECE, чим й надалі гарантується можливість поєднання «нових» та «старих» компонентів навіть без використання елементів Easy Fit. Монтажний канал із функцією «застібки» дає можливість його укорочення без інструментів та ризику порізатися. Просте встановлення перехідника для під’єднання до водопровідної мережі – без пакування та жодних помилок. Система має канал для універсального підключення унітазів-біде; вона сумісна з усіма панелями змиву TECE. Універсальний 10-літровий бачок для будь-якого варіанта застосування та типу унітаза завжди дає можливість миттєвого додаткового змиву (без очікування). Технологія відповідає вимогам стандарту DIN EN 14055.

Не потрібен гострий ніж, без країв із задирками – новий елемент для захисту інспекційного отвору з пінопласту бачка Uni розміщується в монтажному каналі. Монтажний канал можна дуже легко скоротити за допомогою «застібки», розмістивши його на потрібній глибині. Тепер можна уникнути небезпеки отримання порізів під час укорочення каналу. Стіна штукатуриться та обкладається плиткою до монтажного каналу. Після чого захист інспекційного отвору просто знімається (див. рис. 3).

Нове водопровідне з’єднання бачка має зовнішню різьбу 1/2" та підходить для перехідників із системою швидкого монтажу, яке не потребує пакування (див. рис. 3).

Новий стандартний модуль прихованого монтажу TECEprofil можна тепер легко модернізувати для встановлення електронних унітазів-біде. Армований шланг для функції душу, без жодних проблем підключається до бачка через тунель (див. рис. 3).

Для монтажу елементів змиву TECE Uni тепер треба вставити гвинти, натиснути на них та затягнути лише на кілька обертів – монтажна рамка міцно тримається на інспекційному отворі. Тепер просто вставте штовхачі та зафіксуйте їх на місці поворотом на 45° (див. рис. 3 праворуч). Це рішення заощадить дві третини часу!

Усі панелі змиву TECE мають зовнішню різьбу 1/2" та сумісні з універсальним бачком від TECE Uni – незалежно від серії та року виготовлення також гарантують сумісність бачків із панелями змиву з кріпленням Easy Fit чи без нього.

Для отримання докладнішої інформації про новинки відвідайте сайт TECE чи сайт авторизованого дистриб'ютора продукції TECE в Україні – компанії «СП УДТ».

Більше інформації на сайті www.santehnika.com.ua.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 419


Залишити коментар

Telegram