Насоси «Грундфос»

Комплект для регулювання «теплої підлоги» – Oventrop Unibox

Обладнання для облаштування «теплої підлоги», що стає дедалі більш популярним методом опалювання, послідовно модернізується та оновлюється, в тому числі з огляду на новітні тенденції дизайну та декоративного оздоблення житлових приміщень

Компанія Oventrop у 2020 році повністю оновила лінійку вузлів Unibox для підключення окремих контурів «теплої підлоги».

Зовнішній вигляд декоративних панелей змінений на більш сучасний і дійсно приваблює. Крім традиційних панелей з пластику, які також оновились, з’явилися варіанти виконання з білого або чорного гартованого скла, які особливо підкреслять дизайн ванної кімнати.

Відео. Підключення комплекта Unibox та помилки монтажу

Підбір та замовлення нових вузлів Oventrop Unibox став більш гнучким. Тепер є можливість окремо замовити вузол і декоративну кришку в залежності від необхідного функціоналу. Крім того старі моделі Unibox можна оновити за допомогою нових декоративних панелей, і, таким чином, осучаснити зовнішній вигляд приміщення чи ванної кімнати.

Зображення unibox rtl Unibox RTL призначений для регулювання панельного опалення за допомогою обмеження температури зворотного потоку. Діапазон налаштування 10-50°C (температури зворотного потоку).

Unibox T-RTL застосовується для регулювання панельного опалення по температурі приміщення за допомогою термостатичного вентиля та обмеження температури зворотного потоку. Діапазон налаштування 7-28 °C (температура приміщення) та 20-40°C (температура зворотного потоку).

Зображення унібокс тепла підлога Unibox T-RTL R-Tronic встановлюється для регулювання панельного опалення по температурі у приміщенні за допомогою термостатичного вентиля шляхом обмеження температури зворотного потоку, з попередньо змонтованим термоелектричним сервомеханізмом і перетворювачем радіосигналу «R-Con». Діапазон налаштування R-Tronic – 8-30°C (температура приміщення) та 20-40°C (температура зворотного потоку).

Більше інформації міститься тут: www.feko.ua Завітайте на нашу сторінку!

Читайте статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь на YouTube-канал.

Просмотрено: 1 683

Вас может заинтересовать:Оставьте комментарий

Telegram