Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Комплект для регулювання «теплої підлоги» – Oventrop Unibox

Обладнання для облаштування «теплої підлоги», що стає дедалі більш популярним методом опалювання, послідовно модернізується та оновлюється, в тому числі з огляду на новітні тенденції дизайну та декоративного оздоблення житлових приміщень

Компанія Oventrop у 2020 році повністю оновила лінійку вузлів Unibox для підключення окремих контурів «теплої підлоги».

Зовнішній вигляд декоративних панелей змінений на більш сучасний і дійсно приваблює. Крім традиційних панелей з пластику, які також оновились, з’явилися варіанти виконання з білого або чорного гартованого скла, які особливо підкреслять дизайн ванної кімнати.

Відео. Підключення комплекта Unibox та помилки монтажу

Підбір та замовлення нових вузлів Oventrop Unibox став більш гнучким. Тепер є можливість окремо замовити вузол і декоративну кришку в залежності від необхідного функціоналу. Крім того старі моделі Unibox можна оновити за допомогою нових декоративних панелей, і, таким чином, осучаснити зовнішній вигляд приміщення чи ванної кімнати.

Зображення unibox rtl Unibox RTL призначений для регулювання панельного опалення за допомогою обмеження температури зворотного потоку. Діапазон налаштування 10-50°C (температури зворотного потоку).

Unibox T-RTL застосовується для регулювання панельного опалення по температурі приміщення за допомогою термостатичного вентиля та обмеження температури зворотного потоку. Діапазон налаштування 7-28 °C (температура приміщення) та 20-40°C (температура зворотного потоку).

Зображення унібокс тепла підлога Unibox T-RTL R-Tronic встановлюється для регулювання панельного опалення по температурі у приміщенні за допомогою термостатичного вентиля шляхом обмеження температури зворотного потоку, з попередньо змонтованим термоелектричним сервомеханізмом і перетворювачем радіосигналу «R-Con». Діапазон налаштування R-Tronic – 8-30°C (температура приміщення) та 20-40°C (температура зворотного потоку).

Більше інформації міститься тут: www.feko.ua Завітайте на нашу сторінку!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 397

Вас може зацікавити:6 коментарів

 • Чи можна там, де стояли вузли Unibox RTL, встановити Unibox T-RTL та регулювати тепер додатково і за температурою в приміщенні?

 • Добрий день, Ігор.
  Якщо раніше у вас стояв Unibox RTL від саме Oventrop, то його можливо замінити на новий Unibox T-RTL. По габаритах вони однакові і підключенню. Але купляти потрібно весь блок через те що є відмінності у конструкції самого вузла.
  Якщо у вас є сумніви по виробнику, то ви можете звернутись до представництва Oventrop з фото вашого вузла і отримати технічну підтримку.

 • Модернізація стосувалася лише декоративних накладок, чи є вдосконалення у конструкції самих регуляторів?

 • Добрий день, Сергій.

  Був змінений та розширений модельний ряд. З'явилися позиції які можуть бути підключені до кімнатних термостатів та "розумного" будинку.
  Також є зміни по конструкції самих вентильних блоків. Вони незначні але є. Якщо ви хочете більш інформації, можете звернутись за контактами і ми підберемо те що вам необхідне

 • Чи можна вузли встановити самостійно? Як це вплине на гарантії?

 • Добрий день, Ольга.

  З кожним вузлом в комплекті є інструкція по монтажу та схема монтажу. Ви самі можете встановити Unibox і на гарантію це не вплине, проте краще звертатись до спеціаліста адже крім самого монтажного вузла потрібно виконати розводку контурів теплої підлоги та правильне приєднання до системи опалення. Це потребує вміння поводження зі з'єднаннями та спеціальний інструмент.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram