Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Навчання on-line від Ariston

Карантин додав свої корективи в систему освіти інженерів і монтажників. Відтепер семінари та майстер-класи, які дозволяли підвищити кваліфікацію та ознайомлювали спеціалістів з новинками на ринку опалювальної техніки, перейшли в on-line режим. З таким викликом стикнулися і представники компанії «Арістон Термо Україна». В таких умовах потрібно було швидко перелаштовуватися не лише організаторам семінарів, але й слухачам

Зображення обладнення Арістон Раніше фахівці компанії могли дозволити собі приїхати в будь-яке з міст України та разом з партнерами та монтажниками провести навчальний семінар з будь-якого обладнання Ariston. На семінарах компанія активно ділилася інформацією з фахівцями, представляла новинки обладнання. В процесі діалогу представники компанії отримували зворотний зв'язок від аудиторії, здобували актуальну точку зору та інформацію від інженерів щодо бачення проблем ринку та пропозицій стосовно обладнання, самі вивчали новий матеріал.

У зв'язку з обмеженнями, які були введені карантином і самоізоляцією, зараз подібні заходи неможливо та небезпечно проводити. Саме тому замість стаціонарних семінарів компанія «Арістон Термо Україна» почала проводити вебінари, де монтажник, або інший фахівець ринку може дізнатися про обладнання та поставити запитання, які його цікавлять. Відповідно фахівці компанії зможуть на них кваліфіковано відповісти в прямому ефірі. Таким чином, кожен зацікавлений слухач залишиться поінформований щодо новинок та сучасних інженерних рішень.

Навчання проходять в on-line форматі як у спеціалізованих групах у Facebook, де фахівці обмінюються досвідом та діляться між собою актуальною інформацією, так і на платформі компанії Ariston.

На вебінари можна записатися на сайті офіційної програми лояльності компанії для монтажників за посиланням: https://myariston.com.ua/ в розділі «Вебінари», або, звернувшись до одного з регіональних менеджерів, в розділі «Контакти» на офіційному сайті: https://www.ariston.com/ua.

На вебінарах компанія висвітлює такі теми:

  • традиційні котли Ariston X;
  • газові конденсаційні котли Ariston ONE;
  • аксесуари, автоматика, логіка роботи обладнання, інтернет функціонал;
  • теплові насоси Ariston Nimbus Net – початковий рівень;
  • теплові насоси Ariston Nimbus Net – рівень для досвідчених;
  • електричні водонагрівачі.

On-line семінари не обмежуються лише цими темами. Є безліч інших актуальних питань в галузі опалювальної техніки, які стосуються енергозбереження та застосування сучасних технологій, які обговорюються фахівцями.

Зображення автоматика керування котлом та кліматом Відвідуючи вебінари, слухачі отримують не лише інформацію про сучасні тренди, а й відповіді на свої найгарячіші запитання. Крім того, слухачі беруть участь у розіграші приємних та корисних призів.

Таким чином, компанія «Арістон Термо Україна» максимально наблизила контент своїх on-line ефірів до живих семінарів. І хоча живе спілкування важко замінити дистанційним – компанія виконала поставлене перед нею завдання і кожен відвідувач отримав очікувану актуальну інформацію, яку зможе застосовувати на практиці.

ТОВ «АРІСТОН ТЕРМО УКРАЇНА»

Тел.: +380 44 496-25-18 (секретар)
Тел.: +380 44 496-25-15 (сервіс)
www.ariston.com/ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 237


1 коментар

5
5
5
Залишити коментар

Telegram