Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Обновление установок «ТОПАС»

Topas_200Группа компаний «Топол-Эко» представила новые локальные установки очистки сточных вод «ТОПАС». В частности, это установки «ТОПАС-6» с возможностью переработки 1,15 м3/сут., «ТОПАС-4» (0,8 м3/сут.). По информации производителя, в новых моделях удалось увеличить залповый сброс до 16% за счет изменения внутреннего объема и размера конструктивных элементов приемной камеры, а также продлить время нахождения воды в сооружении, и, соответственно, повысить объем суточной переработки на 15% благодаря большему внутреннему объему камеры аэротенка. Кроме того, зафиксировано освобождение дополнительного количества воздуха, а также увеличение масс передачи кислорода, за счет увеличения водяного столба.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 169 / 2015-11-16 11:56:19


Залишити коментар

Telegram