Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Виставка Кул Кліма 2024

«Heat-PEX Україна» – географія успіху

Компанія «Heat-PEX Україна» є виробником унікальної системи водопостачання та опалення високої якості, пропонуючи на українському ринку комплекс надійних і міцних труб із поперечно-зшитого поліетилену з фітингами з латуні та PPSU для різноманітних систем опалення та водопостачання

Система «Heat-PEX», що не так давно з’явилась на ринку у непростий та кризовий для країни час, вже завоювала стійку довіру у замовників й шанобливу повагу у спеціалістів. Схвальні відгуки від фахівців, що обрали систему, лунають з усіх куточків країни. Якість і технічна досконалість підтверджені наявними сертифікатами відповідності.

Зображення відгуки замовників Рис. 1. Heat-PEX: листи вдячності та схвальні відгуки замовників і сертифікати якості

Не кожна компанія може похизуватися такою широкою географію замовлень та кількістю реалізованих об’єктів. Це сотні житлових будинків, комплексів офісних та комерційних споруд по всій території України – від півночі до півдня, від сходу до заходу, від центру до столиці – від Чернігівщини до Одещини, від Львова до Харкова, від Вінниці, Дніпра, Запоріжжя до Києва…

Зображення Партнери забудовники Рис. 2. Географія найбільш знакових будівельних об’єктів компанії «Heat-PEX Україна»

Вже за декілька років команда «Heat-PEX Україна» змогла довести, що система «Heat-PEX» відповідає найвищим вимогам вітчизняних будівельників, а по своїм характеристикам якнайліпше підходить для використання в українських системах тепло- і водопостачання. Сьогодні можна з упевненістю говорити, що система «Heat-PEX» завдяки своїй високій надійності, простому монтажу та невибагливості при експлуатації в поєднанні з привабливою доступною ціною розширюватиме географію свого застосування.

Зображення багатоповерхові будинки В якості партнерів нас обрали великі забудовники, стало збільшується дилерська мережа, зростає цікавість до асортименту виробів «Heat-PEX Україна», що постійно розширюється. До кола нашої уваги входять й приватні забудовники та індивідуальні замовники. Системи від«Heat-PEX Україна» використовуються не тільки для нового будівництва, але й для глибокої модернізації та реновації житла, комерційної нерухомості нежитлового призначення, закладів громадського харчування, медичних установ тощо.

Забудова багатоповерхова Наша пропозиція: система, яка по якості та асортименту не поступається відомим європейським брендам, та навіть перевершує їх. Наші засоби – якість і досконалість, що спирається на наукові дослідження, новітні розробки перевірену технологію та прискіпливий контроль виробництва. Наші методи – партнерські стосунки, конкурентна вартість та найліпше співвідношення ціна/якість, широка універсальність застосування і раціональна та передбачувана логістика.

Зображення реалізовані об'єкти з трубами Хіт-Пекс У даній публікації представлена лише дещиця із тих будівельних об’єктів, що були оснащені системою опалення та водопостачання з трубами та фітингами Heat-PEX.

Дякуємо нашим партнерам-забудовникам та монтажникам, хто вже сьогодні обрали систему «Heat-PEX», і запрошуємо колег-будівельників до плідної співпраці!

Вибір Heat-PEX – це «РАЗ І НАЗАВЖДИ»!

«ВФ ХІТПЕКС УКРАЇНА»

03067, м. Київ, вул. Олексія Тихого, б. 104, оф. 309
Телефони:
Київстар: 098 022-3009
Водафон: 099 022-3009
E-mail: info@heat-pex.ua
www.heat-pex.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 3 206


Залишити коментар

Telegram