Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Новинки компанії «ССК ТМ» на виставці «Акватерм Київ»

Компанія «ССК ТМ» є виробником вентиляційного обладнання, систем автоматики та комплектуючих. Обладнання компанії працює як на промислових, так і на комерційних об’єктах. Нещодавно асортимент компанії доповнився черговими новинками

Компресорно-конденсаторні блоки МАКК

Зображення системи вентиляції Блоки МАКК відповідають за підготовку рідкого холодоагента, який подається у випаровувачі фреонових систем та агрегатів. Вони є основою будь-якої холодильної системи. Можуть використовуватись як зовнішнє джерело холоду для центральних кондиціонерів VRS, повітроохолоджувачів канального типу і т. ін. Встановлюються ззовні та витримують температури до мінус 40°С. В асортименті присутні п'ять моделей та безліч типорозмірів:

 • МАКК 110 (шість типорозмірів);
 • МАКК 120 (десять типорозмірів);
 • МАКК 310 (сім типорозмірів);
 • МАКК 320 (дев'ять типорозмірів);
 • МАКК 330 (вісім типорозмірів).

Тип холодоагента – R410A та R407C. Увесь модельний ряд компресорно-конденсаторних блоків покриває діапазон потужності від 5 до 300 кВт. Залежно від потреб блоки МАКК можуть поставлятись у різному виконанні:

 • стандартне;
 • з низьким рівнем шуму;
 • з ультранизьким рівнем шуму.

Кухонні вентиляційні установки ECOKITCHEN

Зображення які вентиляції повинні бути у кухні Застосовуються для створення мікроклімату в ресторанах, кафе та інших закладах харчування. Очищують та видаляють відпрацьоване повітря, створюють комфортний мікроклімат для працівників кухонь і відвідувачів закладу.

В установках ECOKITCHEN можуть бути використані такі сучасні рішення, спрямовані на зниження викиду забруднюючих речовин, як:

 • електростатичні фільтри FEL SYSTEM (видалення часток розміром 0,3-0,4 мкм);
 • озонові фільтри FX;
 • фільтри-іонізатори FI SYSTEM;
 • плазмові іонізатори;
 • УФ-лампи (ресурс роботи до 4000 годин).

Конструкція установок забезпечує швидкий доступ до обладнання, повністю відновлювані фільтри, низький рівень енергоспоживання, можливість індивідуального налаштування і т. ін.

Ефективність видалення часток становить 95-99%. Кухонні установки ECOKITCHEN можуть встановлюватись як усередині, так і ззовні будівель.

Канальні вентилятори для кухонь KP-FDS та KP-FDR

Зображення канальний вентилятор Канальні вентилятори цих серій використовуються для кухонь та виробничих систем вентиляції. Вони можуть встановлюватися ззовні. Клас захисту – ІР54. Діапазон температур робочого середовища від мінус 40 до +100°С.

Вентилятори комплектуються асинхронними трифазними двигунами, які дозволяють регулювати частоту обертання робочого колеса за допомогою частотних перетворювачів. Серія KP-FDS комплектується двигунами потужністю від 550 Вт і до 11 кВт. Вентилятори KP-FDR – 0,55÷5,5 кВт.

Можуть використовуватися в умовах обмеженого простору.

У залежності від потреб монтажу вентилятори можуть комплектуватися додатковими аксесуарами – адаптерами для повітроводу круглого перерізу, гнучкими вставками, захисними сітками та ін.

Люки димовидалення L-K

Зображення димовидалення Люки димовидалення – це автоматичні пристрої, які перекривають отвори в зовнішніх конструкціях приміщень, та під’єднуються до витяжної вентиляції з метою видалення диму. Люки можуть монтуватися як на даху, так і на стінах будівель. Виходячи з цього, існує декілька типів виконання:

 • L-K-01 – даховий, для горизонтального монтажу, одностулковий (світлопрозора або сталева кришка);
 • L-K-02 – даховий, для горизонтального монтажу, двостулковий (світлопрозора або сталева кришка);
 • L-W-03 – стіновий, для вертикального монтажу, жалюзійний.

У нормальному положенні люки закриті. Аварійне відкриття відбувається дистанційно в автоматичному режимі. Інерційність спрацювання становить не більше 60 секунд. Середній строк експлуатації – 6 років.

Для керування роботою люків у випадку виникнення пожежі та для контрольованої природньої вентиляції застосовуються шафи автоматики SHTORM-L-K. Напруга живлення – 220 В, частота – 50 Гц.

Енергоефективні припливно-витяжні установки AEROSTART-EC

Зображення припливно-витяжні установки системи вентиляції Установки AEROSTART-EC призначені для житлових, комерційних та промислових будівель. Модельний ряд налічує чотири типорозміри. Доступні моделі для вертикального і горизонтального монтажу. Компактні габарити дозволяють розміщувати обладнання в обмеженому просторі – для горизонтальних моделей висота становить 290 мм.

Корпус установок має антикорозійний захист, високу надійність, тепло- та звукоізоляцію. Установки AEROSTART-EC обладнуються панельними фільтрами для очищення повітря з класом очищення М5. Застосування пластинчастих перехресних теплоутилізаторів дозволяє зменшити витрати на підігрів припливного повітря на 83%.

У комплектацію входить електричний калорифер потужністю від 0,9 до 5 кВт для підігріву (в разі необхідності) припливного повітря. Номінальна продуктивність по подачі повітря – від 250 до 1300 м3/год. Клас захисту двигуна – ІР54.

Припливно-витяжні установки з тепловим насосом

Зображення припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Одна з останніх розробок компанії «ССК ТМ» – припливно-витяжні установки з термодинамічною рекуперацією. Ця система використовує холодильний контур з прямим розширенням, установлений у витяжну та припливну частини кондиціонера, для передачі тепла від витяжного повітря до припливного – і навпаки.

Термодинамічна рекуперація дозволяє значно підвищити енергетичну ефективність системи кондиціонування. Температура повітря, що подається у приміщення, є набагато ближчою до температури, заданої для цього приміщення.

Активна термодинамічна схема, застосовувана в кондиціонері, відновлює енергію, що міститься в потоці відпрацьованого повітря, примножує її за допомогою технології теплового насоса, а потім передає його в будівлю, що обслуговується.

Нові рішення щодо вентиляції від компанії «ССК ТМ» забезпечують реалізацію різноманітних завдань, а також задовольняють сучасні вимоги до енергоефективності та надійності вентиляційного обладнання.

ТОВ «ССК ТМ»

Центральний офіс і виробництво
61017, м. Харків, вул. Велика Панасівська, 183
Тел.: + 380 57 752 37 28
Е-mail: ccktm@ccktm.com
www.ccktm.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 4 110


Залишити коментар

Telegram