Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Новий універсальний інструмент від Valtec

Компанія Valtec презентувала новий комплект універсального обтискного інструменту та оновлені пресові насадки для них

Радіальний електричний інструмент Valtec UCZ (арт. VT.1550.UCZ) призначений для виконання пресових (обтискних) з'єднань трубопроводів різних типів (металополімерних, полімерних, включаючи PE-RT, мідних та з нержавіючої сталі) із зовнішнім діаметром від 10 до 108 мм (3/8” – 4”).

Відео. Застосування пресового інструмента для монтажа труб з нержавіючої сталі

Інструмент (див. рис. 1), оснащений електрогідравлічним приводом потужністю 490 Вт, що працює від джерела змінного струму напругою 220-240 В та створює тиск опресовування в 3,2 т та має індикацію про наближення терміну щодо необхідності проведення технічного обслуговування (періодичність – 30 тис. циклів). Вага інструменту – 4,1 кг.

Зображення пресовий електрогідравлічний інструмент Valtec VT.1550.UCZ Рис. 1. Пресовий електрогідравлічний інструмент Valtec VT.1550.UCZ

Гідропривід передбачає мінімальну кількість деталей, що зношуються та збільшує термін експлуатації. Розрахунковий термін служби інструменту за умови неперевищення середнього повного ресурсу (2 тис. машино-годин) та дотримання паспортних умов експлуатації – 8 років.

Прес-інструмент електричний VALTEC UCZ постачається у зручному металевому кейсі з гніздами для насадок. Насадки в комплект не входять, а купуються окремо для кожного профілюта діаметра трубопроводу, що з'єднуються: при монтажі прес-фітингів серії VTm.200 (для труб PEX-AL-PEX, PEХ-EVOH, PE-RT) необхідні насадки профілю «ТН» (VTm.295.TH.0); для прес-фітингів серії VTi.900 системи VT.INOX-PRESS – профілю «V» (VTm.295.V).

Універсальний електричний прес-інструмент VT.1550.UCZ сумісний із насадками не тільки системи VALTEC, а й з обтискними насадками інших фірм. Необхідно перевіряти фактичну сумісність із паспортами конкретних насадок інших фірм.

Спеціалізовані пресові насадки

Профіль ТН

Насадка для електричного прес-інструменту VTm.295.TH, що дозволяє обтискати прес-фітинги з профілем обтискання TH (див. рис. 2).

Зображення Насадка Valtec VTm.295.TH для профілю ТН Рис. 2. Насадка VTm.295.TH для профілю ТН

Переваги насадки:

 • універсальність – пасує до електроінструменту Valtec, Rems, Novopress;
 • невелика вага (у порівнянні з насадками інших фірм);
 • компактність;
 • доступна ціна;
 • покращений для роботи у важкодоступних місцях зовнішній контур.

Дані насадки виготовлені на тому ж заводі, де й універсальний електричний інструмент VT.1550. UCZ, та сумісні з цією моделлю. Робочі діаметри, що обтискаються – 16 мм, 20 мм, 26 мм, 32 мм.

Профіль V

Насадка VTm.295.V для електричного прес-інструменту (див. рис. 3), що дозволяє проводити обтискання фітингів із нержавіючої сталі VALTEC INOX-PRESS.Профіль обтискання – V.

Зображення Насадка Valtec VTm.295.V для обтискання фітингів із нержавіючої сталі Рис. 3. Насадка VTm.295.V для обтискання фітингів із нержавіючої сталі. Профіль обтискання – V

Переваги насадки:

 • універсальність – підходить до електроінструменту Valtec, Rems, Novopress;
 • невелика вага (у порівнянні з насадками інших фірм);
 • компактність;
 • доступна ціна;
 • покращений для роботи у важкодоступних місцях зовнішній контур.

Дані насадки виготовлені на тому ж заводі, де й універсальний електричний інструмент VT.1550. UCZ, сумісні з цією моделлю. Робочі діаметри, що обтискаються – 12 мм, 15 мм, 18 мм, 22 мм, 28 мм, 35 мм.

Насадки Валтек з прес-адаптерами Для насадок з профілем V з діаметрами обтискання 42 та 54 мм використовується прес-адаптер VTm.295.VR.00 (див. рис. 4), а також окремі кільця для діаметрів 42 та 54 мм окремо (VTm.295.VR.42 та VTm.295.VR.54) (див. рис. 5). Даний пресовий обтискач є універсальним для цих двох типорозмірів.

Переваги насадок:

 • сумісна з інструментом Valtec, Rems, Novopress;
 • невелика вага;
 • компактність;
 • доступна ціна;
 • покращений для роботи у важкодоступних місцях зовнішній контур.

Спочатку на фітинг встановлюється прес-кільце відповідного діаметра. Потім в пази прес-кільця вставляються губки прес-адаптера VTm.295. VR.00, встановленого на електроінструмент та проводиться одноразове опресовування з'єднання.

Для придбання та за додатковою інформацією звертайтеся до авторизованих представників компанії Valtec в Україні.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 861


Залишити коментар

Telegram