Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Теплові насоси KRONOTERM - нові участники ринку

Потреба забезпечити оселю енергоефективним джерелом комфорту на сьогодні є як ніколи актуальною, а тепловий насос – чи не найкращий варіант для цієї ролі. Відтак, попит породжує пропозицію, і на українському ринку енергоефективного обладнання з’явився відомий європейський бренд – теплові насоси KRONOTERM

KRONOTERM_200Компанія KRONOTERM реалізовує свою продукцію на європейському ринку вже більше 25 років. Особливістю компанії є її вузькоспеціалізована діяльність із виробництва лише теплових насосів. За всі роки діяльності було виготовлено та встановлено понад 55 тис. одиниць обладнання, а модельний ряд, крім спеціально розроблених рішень, нараховує більше 50 моделей для систем опалення, охолодження і нагріву басейнів та 10 – для ГВП.

KRONOTERM_WPGДо асортименту входять геотермальні теплові насоси як побутового, так і промислового призначення потужністю від 7 до 110 кВт. Моделі типу «повітря-вода» дозволяють отримувати від 5 до 90 кВт теплової енергії. Особливістю установок KRONOTERM є можливість об’єднання в каскадну систему (до 8 приладів), що дає змогу отримати до 800 кВт теплової потужності. Для систем ГВП доступні моделі тепловою потужністю від 1 до 4 кВт і об’ємом бака для гарячої води від 200 до 450 л.

Модельний ряд теплових насосів KRONOTHERM дозволяє застосовувати їх для широкої сфери. За допомогою них можна забезпечити теплопостачанням як невеликі приватні будівлі, так і школи, дитячі садки, готелі, аеропорти, а також офісні, виробничі та складські приміщення.

Теплові насоси словенського виробника оснащені контролером Termotronic 3000 WEB, що значно розширює функціонал установок. Він дозволяє керувати всіма процесами з будь-якої точки планети через безкоштовний сервіс Cloud. Kronoterm за допомогою комп’ютера, смартфона або планшета а підключення до сервісу займає лише 10 хвилин. Контролер дозволяє запрограмувати графік роботи з можливістю встановлення до чотирьох індивідуальних циклів нагріву для кожного дня тижня. Пристрій також аналізує особливості користування системою та допомагає оптимізувати процеси обігріву та охолодження, залежно від способу життя та звичок користувача.

KRONOTERM_WPLV Хмарний сервіс Cloud.Kronoterm дозволяє керувати роботою до чотирьох опалювальних чи охолоджувальних контурів, а також системою ГВП. Через графічний інтерфейс сервісу можна здійснювати контроль над кривою нагріву для максимальної економії в перехідні періоди. Крім того, доступна можливість оптимізації роботи окремих функцій за допомогою графіків і трьох рівнів температури (ECO, нормальної та комфортної температури). Контролер Thermotronic 3000 WEB дозволяє регулюватироботу циркуляційного насоса, керувати функцією «антилегіонелла» та без зайвих зусиль контролювати нагрів води у басейні.

Інтерфейс контролера дозволяє з легкістю налаштовувати роботу підключеної системи сонячних колекторів. Також пристрій дозволяєкерувати системами активного чи пасивного охолодження будинку.

Окрім забезпечення зручного контролю над роботою теплового насоса, контролер Termotronic 3000 WEB дозволяє здійснювати дистанційну діагностику та сервісне обслуговування. На підставі аналізу поточних робочих параметрів пристрій може складати прогноз виникнення несправностей, що дозволяє заздалегідь вжити заходів для запобігання їх виникненню. Також, програмне забезпечення контролера дає можливість інтегрувати систему керування установкою до будь-якої системи «розумного дому», яка використовує розширений протокол MODBUS.

Компанія Kronoterm надає велике значення дослідницькій роботі та системі контролю якості. У процесі виготовлення теплових насосів використовуються комплектуючі тільки перевірених світових виробників, таких, як Danfoss, Honeywell, Grundfoss, Willo, Luve та ін. Процес виготовлення продукції компанії ретельно контролюється згідно з вимогами чинних стандартів якості, кожний виріб перед реалізацією проходить ретельну перевірку всіх функцій.

Компанія має команду висококваліфікованих інженерів і технічних спеціалістів, які постійно працюють над покращенням функцій теплових насосів і розробленням моделей нового покоління. Власна лабораторія площею понад 300 м2 з двома випробувальними камерами і трьома точними калориметричними станціями дозволяєвиконувати найскладніші вимірювання енергоефективності теплових насосів у повному спектрі робочих умов. Це дає змогу ретельніше перевіряти технології, що застосовуються для виготовлення теплових насосів, а також постійно покращувати технічні характеристики продукції.

Основою для подальших розробок нових моделей теплових насосів та їх функцій є більш гнучке пристосування до індивідуальних потреб кожного клієнта. За допомогою виробів компанії KRONOTHERM у користувача з’являється можливість найбільш ефективно використовувати відновлювані джерела енергії, з найменшими при цьому витратами та мінімальним впливом на навколишнє середовище.

Представником виробника Kronoterm в Україні є компанія «МГС», яка спеціалізується на продуктах і рішеннях у сфері енергозберігаючих технологій. Компанія «МГС» запрошує до співпраці дилерів з усієї країни та пропонує вигідні умови співпраці:

  • гарантію на всю продукцію від 2 до 5 років;
  • гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування;
  • повний технічний супровід;
  • регулярне навчання персоналу як в Україні, так і в Словенії.

Завітайте на сайт компанії, щоб дізнатись детальніше про переваги партнерських умов і заповнити анкету дилера на сайт «МГС».

TOB «МГС»
61145 м. Харків, вул. Новгородська, буд 3-Б.
Тел. +38057-730-01-00, +3095-58-48-593,
+38097-798-18-120
+38057-730-01-01 (факс).
Kronoterm.mgs@gmail.com,
office.mgs@mgs.net.ua.
www.mgs.net.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 544

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram