Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нові технології зв’язку та керування опалювальним обладнанням

Компанія Ariston Thermo Group (Італія) проводить технічну політику, спрямовану у майбутнє. Вона направлена на підвищення енергоефективності та комфорту при користуванні технікою. Одним з таких рішень є надання можливості керування газовими котлами серій ONE, X, Premium Evo через мережу Wi-Fi

Зображення система автоматики Cube S Net Загальна економія від впровадження сучасних систем керування опалювальним устаткуванням може досягати 40%.

Зазвичай центральним елементом таких систем є кімнатні терморегулятори або більш складні схеми, що зв'язують воєдино датчики температури, програматори та пристрої передавання даних для керування опаленням, у тому числі, дистанційно – з комп`ютера або смартфона.

Подібні системи в арсеналі компанії Ariston – Sensys Net і Cube S Net, що мають вбудований цифровий датчик температури приміщення, наявність якого значно заощадить витрати на енергоносії, і додають комфорту. При підключенні аксесуарів для зв`язку споживач може дистанційно керувати котлом, і не тільки ним.

Сервіс обладнання на відстані

Споживач може укласти договір із сервісним центром про проведення дистанційного моніторингу справності роботи опалювального обладнання Ariston – чи то котла, чи теплового насоса. При цьому фахівці віддалено встановлюють причину полому і, згодом, виїжджають до кінцевого споживача вже виправляти проблему. У результаті це економить час і кошти споживача.

Крім того, сервісний центр може віддалено вирішити ряд проблем без виїзду на об'єкт. Адже на руках у його фахівців є повний журнал дій, які виконуються щодо обладнання, з точністю до секунди. Фіксується, в тому числі, несанкціоноване втручання в роботу, що виключає будь-які непорозуміння.

Усе опалювальне обладнання компанії Ariston має єдиний протокол зв'язку Bus BridgeNet. Це означає, що пристрої прекрасно взаємопов'язані та «розуміють один одного», абсолютно синхронні в роботі системи опалення та ГВП як єдиного організму, що має деякий ступінь штучного інтелекту.

Рішення щодо автоматизації системи опалення

Розглянемо, що ж являють собою рішення компанії, які відкривають можливість програмування роботи системи опалення та віддаленої диспетчеризації через додаток Ariston Net.

Sensys Net – це повноцінна панель керування усією системою опалення та ГВП будівлі. Являє собою компактний пристрій з розмірами всього 134×96×16 мм і вагою 0,1 кг, який встановлюється на стіну. Ступінь захисту – IP 20. Джерело живлення – 24 В.

Cube S Net – рішення щодо влаштування погодозалежної автоматики. Цей пристрій «3 в 1» включає датчики зовнішньої та кімнатної температури, вбудовану Wi-Fi плату для підключення обладнання до керування через Інтернет. Прилад оснащений сенсорним керуванням і матричним дисплеєм з підсвічуванням.

Відео. Промо-ролик Cube S Net

При підключенні до мережі прилад автоматично визначає своє місце розташування, і, через спеціалізований сервіс метеоданих, постійно відстежує зміни температури за вікном. Поточні значення цього параметра можна виводити на екран у режимі онлайн.

Cube S Net також характеризується компактними розмірами: 104×104×19 мм. Ступінь захисту – IP 20. Пристрій живиться від літій-іонного акумулятора та, крім того, – від шини Bus BridgeNet, за допомогою якої підключається до котла.

Усі прилади прості в монтажі. Їхнє налаштування при введенні в експлуатацію здійснюється за принципом Plug & Play.

ТОВ «АРІСТОН ТЕРМО УКРАЇНА»

Тел.: +380 44 496 25 18 (секретар)
Тел.: +380 44 496 25 15 (сервіс)
www.ariston.com/ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 155

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram