Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нові насоси Jimten з подрібнювачами

Компанія «ТЕХНОМАШ» пропонує на ринку України нові моделі малошумних санітарних насосів з подрібнювачами з новою касетною системою виробництва відомої іспанської компанії Jimten

Насоси від фірми Jimten серії CICLON вирізняються поміж інших санітарних насосів з подрібнювачами новим дизайном з касетною системою. Це наразі єдина система на ринку із можливістю заміни деталей та прочистки внутрішніх робочих поверхонь без демонтажу всієї установки завдяки касетному способу обслуговування.

Насоси з подрібнювачами CICLON призначені для відкачування стоків у каналізацію і можуть використовуватися в ванних, душових, туалетних кімнатах та для відкачки гарячих кухонних стоків, відпрацьованої рідини із пральних та посудомийних машин. Безшумні, потужні, компактні насоси CICLON з новою касетною системою мають покращені показники висоти всмоктування (6 м) та відкачування і нову конструкцію вихідного патрубку. CICLON – єдині насоси, які можливо обслуговувати, не знімаючи з місця прикріплення. Всі деталі корпусу виконані із надстійкого санітарного поліпропілену.

Nas_2 Санітарний насос-подрібнювач з новою касетною системою Jimten CICLON FIT 3 має один фронтальний вхід для унітазу та два бокових входи Ø40 мм (наприклад, від біде та рукомийника). Вихідний отвір Ø32 мм (труба ПВХ під вклейку). Потужність двигуна 470 Вт, живлення 220/204 В, 50 Гц. Температура вхідної води – до 50 °С. Висота відкачування сягає 5 м, довжина відкачування – до 52 м (з ухилом труби 1°). Загальні габарити (ВхШхГ) 277,5х483х180 мм.

Nas_1 Санітарний насос-подрібнювач з касетною системою Jimten CICLON XS має один фронтальний вхід для унітазу та один правий боковий вхід Ø40 мм для стічної води (наприклад, від рукомийника). Температура вхідної води припустима до +50 °С. Вихідний отвір Ø32 мм (труба ПВХ під вклейку). Двигун потужністю 470 Вт живиться від побутової електромережі 220 / 204 В, 50 Гц. Висота відкачування до – 5 м, довжина відкачування – до 52 м (з ухилом труби 1°). Загальні габарити (ВхШхГ) 278х482х180 мм.

Nas_3 Спеціальна система для кухонь, що реалізована в конструкції відкачувальної установки Jimten CICLON LS на базі насосу-подрібнювача з касетною системою, враховує специфіку обладнання сучасних кухонь. До цієї установки, окрім двох мийок, можна одночасно підключити, наприклад, виходи від посудомийної, пральної та сушильних машин. Вона має два вертикальних входи Ø40 мм (для стоків від двох кухонних мийок окремо) та три бокових входи Ø40 мм для стічної води (один зліва та два справа, розташовані один над іншим). Температура вивідної води може сягати +70 °С. Вихідний отвір Ø32 мм (труба ПВХ під вклейку). Двигун потужністю 390 Вт, електроживлення 220/204 В, 50 Гц. Висота відкачування досягає 7 м, довжина відкачування – до 72 м (з ухилом труби 1°). Загальні габарити (ВхШхГ) 278х413х180 мм.

Серед модельного ряду насосів Jimten серії CICLON також представлена значна кількість моделей санітарних насосів-подрібнювачів з новою касетною системою у виконанні з прихованим бачком, що призначені для рамного способу монтажу в стіну.

За всіма питаннями з придбання та сервісного обслуговування насосів Jimten в Україні звертайтесь до ТОВ «ТЕХНОМАШ».

ТОВ «ТЕХНОМАШ»
м. Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе), 86
тел.: +380 44 482-46-77, +380 44 239-18-89
info@tehnomash.com.ua
http://www.tehnomash-nasos.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 358


Залишити коментар

Telegram