Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нові напівпромислові кондиціонери Mitsushito

Компанія «Електромек Груп» представляє повністю оновлений в 2016 році модельний ряд напівпромислових кондиціонерів. Традиційно вироби вирізняються елегантним дизайном, незмінно високою якістю, застосуванням сучасних та енергоефективних технологій

Нові напівпромислові спліт-системи Mitsushito оснащені вбудованим низькотемпературним комплектом («всесезонний блок», «зимовий пакет», «зимовий комплект»), що дозволяє без проблем експлуатувати кондиціонери в режимі охолодження при
низькій температурі навколишнього середовища.

Завдяки такому оснащенню забезпечується стабільна і безперебійна робота кондиціонера в режимі охолодження при температурі зовнішнього повітря до -25 °С, що особливо необхідно, наприклад, для кондиціювання серверних і апаратних. Кондиціонер, оснащений зимовим комплектом, не втратить своєї холодопродуктивності також і в міжсезоння, при температурі зовнішнього повітря від -5 до +15 °С.

Касетні

STK_1 Нова серія касетних кондиціонерів Mitsushito представлена пятьма моделями – CTK18HRN1, CTK24HRN1, CTK36HRS1, CTK48HRS1, CTK60HRS1 – потужністю від 5 до 17 кВт по холоду. 18 і 24 моделі мають однофазне підключення електроживлення, а 36, 48 і 60 – трифазне. Всі моделі комплектуються бездротовим пультом дистанційного управління та мають вбудований дренажний насос.

Дані спліт-системи забезпечують швидке і рівномірне охолоджування або нагрівання всього об'єму приміщення завдяки новій лицьовій панелі, котра поширює повітряний потік у восьми напрямках.

Крім того, нова серія касетних кондиціонерів Mitsushito СТК1 характеризується меншою висотою внутрішніх блоків у порівнянні з попередньою серією СМК1. Це дозволяє для їх монтажу використовувати менший простір за підвісною стелею.

Таблиця. Порівняння розмірів внутрішніх блоків касетних кондиціонерів серій СМК1 і СТК1

El_Tabl

Канальні

DTK_1 Оновлена лінійка канальних кондиціонерів Mitsushito включає чотири моделі: DTK24HWN1, DTK36HWS1, DTK48HWS1, DTK60HWS1. Їхня потужність – від 7 до 17 кВт по холоду. 24 модель має однофазне підключення електроживлення, а 36, 48 і 60 – трифазне.

Всі канальні кондиціонери наведеної нової серії DTK1 комплектуються дротовим пультом дистанційного управління.

Підлого-стельові

LTK_1 Нова серія підлого-стельових кондиціонерів Mitsushito також представлена чотирьма моделями – LTK24HRN1, LTK36HRS1, LTK48HRS1, LTK60HRS1 – потужністю від 7 до 17 кВт по холоду. 24 модель має однофазне підключення електроживлення, а 36, 48 і 60 – трифазне. Кондиціонери цього типу найбільш ефективні при роботі на обігрів, адже можуть встановлюватися ближче до підлоги.
Внутрішні блоки серії LTK1 мають новий елегантний дизайн, LED-дисплей з відображенням заданої температури та індикацією режимів роботи.

Завдяки автоматичному повертанню жалюзі повітряний потік рівномірно розподіляється по всьому об'єму приміщення. При необхідності з пульта дистанційного управління можна змінювати напрямок вихідного повітряного потоку по горизонталі та вертикалі.

Простота і зручність монтажу досягається за рахунок можливості підведення міжблокових комунікацій з трьох сторін. Відвід дренажу здійснюється з лівого або з правого боку. Офіційний дилер обладнання торгової марки Mitsushito – компанія «Электромек Груп» – надає повний комплекс послуг на ринку кліматичного обладнання: від закупівлі продукції до монтажу, ремонту та сервісного обслуговування на об'єктах. Комплексний підхід забезпечує оптимальність проектних рішень.

Компанія «Електромек Груп»
Тел.: +38 (044) 593-30-33
http://mitsushito.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 497


Залишити коментар

Telegram