Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Огляд нової продукції Idea та Midea на ринку України

Відновлення кліматичного ринку України свідчить про зацікавленість споживачів до сучасних розробок і технологій. Компанія «Мирконд» презентує стислий огляд своїх нових товарних позицій до сезону 2020 та хітів продажу 2019 року

Кондиціонери Idea серії Sardius

Кондиціонери цієї нової серії мають новий дизайн шасі, корпусу та панелі і заправляються хладоном R32.

Зображення побутовий кондиціонер Idea серії Sardius Особливості виробів серії Sardius:

 • міцний корпус виготовлений на прес-формах високої точності;
 • можливість встановлення Smart WI-FI USB-stick;
 • функція Smart light – налаштування яскравості світла індикаторів з урахуванням світла в кімнаті (опція).
 • супер ефективний фільтр Anti-PM2.5 – затримує 99.9% часток пилу з розміром до 2.5 мкм завдяки електростатичної фільтрації (опція).
 • функція самоочищення теплообмінників;
 • новітній інвертор – швидкий нагрів та охолодження;
 • працездатність при падінні напруги живлення до 170В;
 • багатоcтупіневий захист для запобігання від комах, вологості, пилу, короткого замикання та втрати хладону;
 • новий дизайн корпусу зовнішнього блоку.

Рекуператори Idea

Зображення рекуператор Idea з енергоефективними DC-моторами Рекуператори, що застосовуються у вентиляційних системах добре себе зарекомендували у житлових та офісних приміщеннях, є на ринку з 2013 р.

У 2020 будуть запропоновані підвісні рекуператори з малошумними та більш потужними енергоефективними DC-моторами. Особливістю установок Idea є стандартна комплектація електричним PTC-калорифером та автоматикою управління на мікропроцесорній платі з винесеним дротовим ПДК, наявністю автоматичного шибер-клапану для включення пріоритету витяжного повітря над припливним. В модельному ряді пропонуються установки с продуктивністю від 250 до 3000 м3/г.

Теплообмінники виготовлені із тонко-дисперсного паперу із спеціальним просочуванням. Вони забезпечують перенос тепла з ККД до 73% та зберігають рівень вологи у приміщенні. Рекуператори забезпечують якісний повітрообмін в приміщеннях із збереженням енергоефективності опалювальних/охолоджуючих інженерних систем. Ринкові тарифи на електроенергію та теплоносії стимулюють замовників ширше застосовувати подібну техніку для вентиляції приміщень.

Кондиціонери Idea Pro DC-inverter напівпромислової серії

Зважаючи на масовий перехід на кондиціонери і системи з малим вмістом фтору в країнах ЄС, більшість головних виробників розробили та пропонують на ринку напівпромислові кондиціонери з двигунами DC-inverter та з фреоном R32. В наступному сезоні такі системи від ТМ Idea Pro також з’являться на ринку України. Головні типи – касетні, підлогово-стельові, та канальні спліт-системи з тепловою/охолоджувальною потужністю від 5 до 15 кВт. До даної лінійки моделей найближчим часом також будуть додані мульти-спліт системи (один зовнішній блок на 2-6 внутрішніх) із різним дизайном внутрішніх блоків.

Дані кондиціонери вирізняються:

 • високою енергоефективністю (клас А+ і вище);
 • векторним мікропроцесорним контролем потужності компресора з інверторним керуванням;
 • компресорами новітньої розробки з високими показниками надійності, антивібраційними поліпшеннями, а також широким частотним діапазоном роботи;
 • оптимізованою внутрішньою структурою теплообмінника та компонентів контура.

Мультизональні системи Midea із зовнішніми блоками серії Slim

Зображення зовнішній блок серії Slim Вироби даної серії обладнані компресорами DC-inverter на фреоні R410a і представлені на ринку України найбільш широким рядом моделей з даним формфактором – 20, 22, 26, 28, 33, 40, 45 кВт та вирізняються найкращім співвідношенням ціна/потужність/якість.

Головні технічні переваги:

 • робота на опалення до –20°C;
 • широкий діапазон внутрішніх блоків, що можна підключити (внутрішні блоки Midea всіх типів можна під’єднувати до зовнішніх VRF-блоків, включно із модулями керування випаровувачами вентустановок);
 • гнучкість застосування на об’єктах з невеликою площею та на об’єктах, де зручніше монтувати зовнішні блоки на фасади та на кронштейни на стінах;
 • DC-inverter привід компресорів Hitachi та EXW-клапанів SAGYNOMIA (Японія) з високою стабільністю та широким діапазоном частот (20-160Гц).

Багатозональні системи Midea успішно експлуатуються на багатьох об’єктах в Україні та по всьому світі. Корпорація приділяє неабияку увагу системному навчанню фахівців з дилерських та сервісних організацій, проектувальників та сервісних інженерів. Це надає впевненості всім, хто обирає промислові системи Midea, у технічній досконалості обраного обладнання, якості монтажу техніки та своєчасності сервісу при експлуатації.

Моноблочні теплові насоси серії M-Thermal

Зображення теплові насоси Мідеа серії M-Thermal В кінці 2019 р. почалися поставки в Україну моноблоків серії M-Thermal на озонобезпечному фреоні R-32. Всі моделі дозволяють влітку використовувати прилад в режимі «Охолодження» за умов підключення до системи фанкойлів. Прилади комплектуються дротовими ПДК, також існує можливість віддаленого центрального керування за протоколом Modbus (до 16-ти приладів одночасно).

Детальні технічні характеристики та таблиці залежності продуктивності від температури зовнішнього повітря наведені у «Engineering Data Book». На сайті midea.com.ua доступна програма вибору обладнання M-Thermal.

Теплові насоси спліт-типу серії M-Thermal

Зображення Теплові насоси Мідеа серії M-Thermal ТНM-Thermal спліт-типу призначені для забезпечення комплексного теплопостачання – опалення/охолодження та приготування води ГВП для об’єктів котеджного типу. Зовнішні блоки з технологією Full DC-Inverter та відповідні до них внутрішні гідромодулі настінного монтажу з циркуляційним насосом (з напором 7,5м), розширювальним баком на 5л та електро ТЕН для запобіганню розморожування за умов несподіваної аварії у фреоновому контурі, бойлери непрямого теплообміну (LSX) та, опційно, комутатори геліосистем дозволяють створювати комплексне рішення на базі найсучасніших технологій, що має беззаперечні переваги за показниками екологічності, енергоефективності, експлуатаційної вартості та функціональності застосування.

Зображення обладнання мідеа Дані теплові насоси вирізняються:

 • високою ефективністю (всі електродвигуни DC-inverter, нові теплообмінники);
 • широким діапазоном робочих температур;
 • сумісністю та гнучкістю керування (за протоколом зв’язку MODBUS RTU до BMS може бути підключено до 16 приладів);
 • WI-FI контролем (після лютого 2020 р.);
 • комплексністю рішення по холодо/тепло постачанню для котеджів, а також для приготування води для ГВП.

Стаття підготовлена компанією «Мирконд» – ексклюзивним дистриб'ютором Midea в Україні.

www.midea.com.ua
www.ideaaircon.com.ua
www.ideapro.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 936


Залишити коментар

Telegram