Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нова регулювальна арматура HERZ

Для управління сучасними енергоефективними системами тепло-, холодопостачання, вентиляції, кондиціювання, а також для технологічних процесів, компанія HERZ поповнила асортимент регулюючої арматури лінійкою клапанів з електроприводами, що управляються по сигналу від електронного регулятора або від центральної системи диспетчеризації

Регулюючі клапани HERZ з електроприводами відрізняються низьким рівнем шуму, високою надійність, швидкістю спрацювання, забезпечують точне температурне регулювання в системах автоматичного та дистанційного управління. Асортимент 2- та 3-ходових клапанів HERZ доповнився фланцевими моделями, що приводяться в дію електричними приводами позиційного та плавного управління.

Herz1 2-ходові фланцеві регулюючі клапани HERZ з рівновідсотковою характеристикою в першу чергу призначені для точного регулювання потоку води в системах опалення, охолодження, теплопостачання вентиляційних установок та кондиціонерів. Регулюючий клапан приводиться в дію редукторним електроприводом. Робоче середовище – вода. Діапазон номінальних діаметрів – від DN15 до DN150.

Основні технічні характеристики: номінальний тиск 16 бар; робоча температура +5…+140°С; діапазон Kvs 1,0…330 м3/год. Матеріал корпуса – чавун GG 25.Herz2

3-ходові клапани HERZ у фланцевому виконанні розроблені для регулювання потоку тепло/холодоносія. Сфера застосування – циркуляційні контури систем холодо- та теплопостачання, вентиляції, кондиціювання, в яких у якості робочого середовища застосовується вода. 3-ходовий регулюючий клапан з рівновідсотковою характеристикою може використовуватись як для змішування, так і для розділення потоків. Шток клапана з конусом переміщується під дією електроприводу, що управляється мікропроцесорним контролером. Діапазон діаметрів – від DN15 до DN150.

Основні технічні характеристики: номінальний тиск 16 бар; робоча температура +5…+140°С; діапазон Kvs 1,0…330 м3/год. Матеріал корпуса – чавун GG 25.

Herz3 Лінійка комбі-регуляторів витрати HERZ поповнилась моделями клапанів у фланцевому виконанні з діапазоном номінальних діаметрів від DN15 до DN125. На вбудованому регулюючому затворі регулятора підтримується постійний перепад тиску 0,2 бара. Управління цим затвором здійснюється за рахунок електроприводів з перестановочним зусиллям 500, 1000 або 2500 Н в залежності від розміру клапана. Програмою поставок передбачено приводи з аналоговим, 2- та 3-позиційним управлінням. Проектна витрата налаштовується регулювальною гайкою та обмежується затвором, що управляється мембранним приводом прямої дії.

Основні технічні характеристики: номінальний тиск 16 бар; робоча температура від +5 до +130°С; діапазон Kvs 2,5…180 м3/год. Матеріал корпуса – чавун GG 25.

Комбі-регулятори витрати HERZ номінальним діаметром DN15, DN20 з різьбовим підключенням призначені для обмеження витрати води в системах централізованого теплота холодопостачання і використовуються з електроприводами для 2-, 3-позиційного та аналогового управління з перестановочним зусиллям 500 Н.Herz4

Основні технічні характеристики: номінальний тиск 16 бар; робоча температура від +5 до +130°С; діапазон Kvs 1,6…6,3 м3/год. Матеріал корпуса – чавун GG 25. При використанні етилен- або пропіленгліколевих розчинів 25-50% мінімальна робоча температура до мінус 20°C в залежності від концентрації.

Застосування регулюючих клапанів та електроприводів группи компаній HERZ в усіх випадках значно скорочує енергоспоживання та експлуатаційні витрати. Якісна та надійна конструкція клапанів забезпечить тривалий термін служби, а швидкість спрацювання робить можливим надійне вирішення найскладніших задач регулювання.

"ГЕРЦ Україна"

02002, м. Київ, Митрополита Андрея Шептицького, 10
Тел.: +380 44290-46-80
kyiv@herz.ua
www.herz.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 479


Залишити коментар

Telegram