Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Install Fest Ukraine 2024

Німецький прес-ланч

380Підрозділ Інженерних систем компанії REHAU провів 12 жовтня 2017 р. у Miele Centre прес-ланч для представників спеціалізованих, ділових та інформаційних медіа, присвячений 20-й річниці діяльності REHAU в Україні

Компанія REHAU діє на ринку України з 1997 року і представлена чотирма основними напрямками: системи для водопостачання та опалення, віконні системи, меблеві комплектуючі та садові шланги і профілі.

Максим Солоненко, директор з маркетингу та продажів відділу Інженерних систем REHAU, розповів, що цей захід був розрахований на цільову аудиторію працівників медіа. Компанія REHAU активна у соціальному плані. Окрім проведення зустрічей та заходів для клієнтів та партнерів, а також маркетингових заходів для інсталяторів, в компанії започаткували соціальну ініціативу «Допоможи дітям з дитячого будинку разом з REHAU». Суть ініціативи в тому, що від кожної купленої позиції REHAU Інженерні системи була перерахована 1 гривня в дитячий будинок для дітей-сиріт з надзвичайно складними формами інвалідності.

Даний захід – це перша співпраця REHAU з німецьким брендом Miele. В компанії REHAU сподіваються на успіх від ко-брендингу, що сприятиме подальшому розвитку та реалізації нових креативних ідей. Прес-ланч відбувся на території сімейного бренду Miele у форматі кулінарного майстер-класу у супроводі шеф-кухаря.

Федір Паращевін, керівник відділу продажів Miele, відзначив, що Miele та REHAU безперечно об’єднує не лише країна походження брендів, німецька якість та стриманість, але й сімейні цінності, які пропагують як власники, так і співробітники компаній. Сучасність вимагає, аби домашня робота займала якомога менше часу та зусиль, і при цьому дизайн побутових приладів міг гармонійно поєднатись з найсміливішими дизайнерськими рішеннями. Цим вимогам Miele та REHAU відповідають повністю, піклуючись про екологічність та затишок кожної оселі та кожного клієнта.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 680 / 2017-10-12 17:06:44

Вас може зацікавити:


Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram