Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Незакипаючі сонячні системи - єдиний правильний вибір

Уявіть, кожні вісім хвилин Сонце постачає нам стільки енергії, скільки людство витрачає за рік. Вся потреба на 15 років вперед може бути забезпечена Сонцем всього за один день! У чисельному вираженні це 960 млрд. Кіловат енергії кожні 24 години

Vaillant_111

Ми навчилися зберігати енергію сонця, щоб ефективно використовувати в будь-який час доби. Використання сонячної енергії для нагрівання води дозволяє не витрачати газ чи електроенергію (а значить і гроші).

Сьогодні вже ніхто не дивується сонячного колектору на даху приватного будинку, ресторану готелю або АЗС. На сьогоднішній день є маса пропозицій та рішень по сонячній енергії від великої кількості виробників.

Яка ж пропозиція буде оптимальною?

Vaillant_1 Більшість сонячних систем мають один серйозний недолік - кипіння спеціальної рідини в сонячної панелі. Це відбувається через те, що сонячні промені продовжують перегрівати сонячний колектор навіть коли немає необхідності гріти воду. Часті й тривалі процеси кипіння можуть призвести до виходу з ладу всієї системи.

Німецькими інженерами компанії Vaillant була розроблена революційна сонячна установка auroSTEP. У ній повністю виключена можливість закипання рідини. Система призначена для підготовки гарячої води.

Як же працює технологія від Vaillant?

В основу новинки покладена унікальна, що не має аналогів технологія - Drainback. За допомогою насоса спеціальна рідина циркулює через сонячну панель. Коли ж насос вимикається, рідина зливається в передбачену ємність. Таким чином, сонячний колектор залишається порожнім - кипіння рідини в колекторі виключено!

auroSTEP пропонує готове технічне рішення в трьох варіантах:

Для стабільного приготування гарячої води в зимовий період і ефективного опалення будинку рекомендуємо доповнити систему конденсаційним котлом Vaillant ecoTEC plus.

Vaillant_2

Система auroSTEP відмінно зарекомендувала себе в останні роки в Європі і на території нашої країни. Сотні об'єктів, у всіх без винятку регіонах України, забезпечуються гарячою водою за рахунок сонячної енергії.

У Вас залишилися питання до системи auroSTEP?

  • Скорочення витрат на гаряче водопостачання до 70%. Вкладені інвестиції повернуться за 5-7 років.
  • Надійна і довговічна робота, завдяки захисту від закипання.
  • Кожен з варіантів може додатково комплектуватися електричним нагрівачем. Гарячу воду Ви зможете отримати навіть у самий похмурий день.
  • Фірмовий сервіс від виробника. Гарантія на сонячні колектори - 5 років.
  • Система працює автоматично - просто встановіть бажану температуру води, решта auroSTEP зробить за Вас.

Впевненність у правильному виборі.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 596


Залишити коментар

Telegram