Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Непомітні помічники високого рівня

Поплавковий вимикач або регулятор рівня – один із центральних елементів заглибних насосних систем, які використовуються для перекачування різних рідин в технологічних лініях, промисловості та ЖК господарстві. Від їх надійності залежить тривала і безпечна робота всієї системи очищення I транспортування стічних вод

Teh_1 Особливістю вимикачів TAURUS виробництва Tecnoplastic (Італія) є застосування в їx конструкції трьох запатентованих герметичних водонепроникних камер, одна з яких заповнена металевими гранулами і, таким чином, виконує роль противаги. На відміну від традиційних поплавків, які плавають на поверхні води, Taurus завжди залишається під водою – в одному положенні. Кут включення - 20°. Клас захисту корпусу – IP68. Подібна герметизація корпусу досягається розплавленням на стадії виробництва різних пластикових компонентів з утворенням єдиного цілого.

Pегулятори рівня Taurus, Supertec, Fox, які представлені на українському ринку компанією «ТЕХНОМАШ», оптимально підходять для важких умов експлуатації, для агресивних і вибухонебезпечних середовищ.

Регульоване положення поплавка дозволяє при використанні в парі з іншими реле того ж типу регулювати рівні мінімуму і максимуму. Крім того, можна використовувати третій і четвертий поплавкові регулятори, відповідно до мінімального та максимального рівнів сигналу тривоги.

Поплавкові регуляторіи Taurus, Supertec, Fox можна експлуатувати при температурі до +60°С та на глибині до 40 м (для Supertec). Їх корпус виконаний з поліпропілену, а кабельний сальник - з етилен-пропіленового каучуку EPDM Santoprene. Стискає і утримує металеві гранули шар пінополістиролу.

Teh_2 Разом з перемикачем поставляється кабель перетином 7,4 або 8,8 мм і довжиною до 20 м. Підключати поплавковий перемикач можна до шаф управління каналізаційними насосними станціями LC/LCD. Питома вага реле – близько 1 кг/л. Усі поплавки випробувані на заводі під вакуумом, а сальники кабелю перевірені під тиском 50 атм.

Перемикачі виготовляються в стандартному і спеціальному виконаннях: для дуже брудних водних і фекальних систем; Fep - для занурення в вуглеводневі очисні споруди, медичні та хімічні рідини; Pur - для високо абразивних середовищ; SiHF - для високих або низькотемпературних середовищ, керамічних та цементних заводів; oil-resistant - маслостійкі. У вибухонебезпечних середовищах із присутністю водню та ацетилену використовується серія ЕХ, а для нафтопродуктів - серія EX-Petro (корпус поплавка покривається EPDM або Viton - фторкаучук). Для питної води і рідких харчових продуктів використовується серія ACS – регулятори повністю виготовлені з нетоксичних матеріалів. Важливо й те, що в своєму складі всі перемикачі не містять ртуті.

Реле зроблені в Італії і розраховані на 50 000 циклів перемикань. Якість продукції підтверджена європейськими сертифікатами: CE, TUV, EAC.

Серія перемикачів Taurus, Supertec, Fox з різною довжиною кабелю постійно знаходиться на складі компанії «ТЕХНОМАШ» в Києві, а також - на складах регіональних фірм-партнерів.

Більш детально: http://www.tehnomash-poplavok.kiev.ua
Тел.: (044)239-18-89,
E-mail: info@tehnomash.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 842


Залишити коментар

Telegram