Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Настенные «конденсационники» Naneo

De-Dietrich200 Компания De Dietrich (Франция) разработала настенные конденсационные котлы Naneo PMC-M, мощность которых находится в диапазоне 24–39 кВт. Их основные теплообменники выполнены в виде моноблока из сплава алюминия и кремния. Горелка с предварительным смешением из нержавеющей стали, с модуляцией мощности от 24 до 100%. КПД котлов достигает 109%.

В линейке есть модели, предназначенные только для отопления, а также для отопления и ГВС. Для одноконтурных теплогенераторов предусмотрено подключение к внешнему бойлеру объемом 80 или 130 л. В двухконтурные котлы встроен теплообменник ГВС из нержавеющей стали. При этом номинальный расход воды (при Δt = 20 K) – 1,03–1,5 м3/ч. Панель управления съемная и может быть размещена под котлом или на стене: в стандартном исполнении она включает 2 ручки для на стройки температуры отопления и ГВС, а также клавиши «Перезапуск» и «Чистка дымохода».

Условия эксплуатации оборудования: максимальное рабочее давление в системе отопления 3 бар, рабочая температура – до 90 °C (термостат безопасности – 110 °C). Котлы имеют не большой вес (от 25 кг) и размеры 664×368×364 мм. Возможна работа на пропане.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 655 / 2014-06-16 13:03:56

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram