Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Насосні станції з великими можливостями

Компанія IWT професійно займається розробкою, виробництвом і продажом насосного обладнання. З 2009 р. налагоджено випуск насосних станцій для водопостачання – Hydro-Set – і пожежогасіння – Fire-Set

R_1 При проектуванні інженерних систем сучасних будівель все частіше використовуються модульні насосні установки. Вони забезпечують підтримання тиску і подачу необхідного об'єму води.

3 Серцем будь-якої насосної станції є насоси. Від їх якості насамперед залежить довговічність і безперебійність роботи системи в цілому. Саме тому компанія IWT вибрала обладнання голландського бренду DP-Pumps. Дані агрегати виробляються з високоякісних міцних матеріалів, що характеризуються високою надійністю, довговічністю, і тому обладнання практично не потребує сервісного обслуговування. Багаторічний досвід експлуатації в Україні свідчить про поодинокі випадки поломок насосів цієї марки.

Модульні установки, в залежності від необхідних характеристик, містять від 1 до 6 відцентрових насосів, комплект запірно-регулюючої трубопровідної арматури, розширювальний бак, шафу управління, один або кілька колекторів з нержавіючої сталі, а також електричну частину. У стандартних серіях станцій все обладнання закріплено на вібростійкій фундаментній рамі. При індивідуальному замовленні можливий винос шафи управління за межі рами.2

Широка лінійка насосних установок, запропонованих компанією IWT, дозволяє вибрати найбільш оптимальну серію в кожному конкретному випадку.

Регулювання продуктивності станцій досягається шляхом включення-відключення необхідної кількості насосів та/або за допомогою зміни частоти обертання їх електродвигунів. Застосовуються різні способи управління: релейне, частотне, частотне з плавним пуском та ін. Передбачені широкі можливості автоматизації і диспетчеризації роботи установок за допомогою різних блоків зв'язку.

Насосні установки для систем господарсько-питного водопостачання Hydro-Set виконані з використанням вертикальних багатоступеневих насосів DP-Pumps. Одними з найбільш популярних є станції з шафою управління на базі одного частотного перетворювача. Переваги такого рішення – підтримка заданого тиску на виході з насосної установки у всьому діапазоні подач, надійність, захист електродвигунів, відносна дешевизна.

Для систем з підвищеними вимогами до підтримання тиску та енергоефективності компанія IWT пропонує серії насосних установок з кількома перетворювачами частоти – для кожного електродвигуна. При цьому перетворювачі можуть бути встановлені в шафі управління або безпосередньо на самих насосах. Подібне рішення дозволяє точно підтримувати заданий тиск води на виході, виключає прямі запуски/зупинки насосів, забезпечує найкращі показники енергоефективності.

R_2 Насосні установки Fire-Set також характеризуються високою якістю, що гарантує надійність їх застосування після тривалих простоїв, що характерно для систем пожежогасіння. Станції розроблені у відповідності з найбільш жорсткими світовими нормами пожежної безпеки, можуть використовуватися в спринклерних і дренчерних системах.

В шафах управління насосними установками пожежогасіння реалізовані такі функції: ступінь захисту IP54, унеможливлення несанкціонованого доступу до органів управління, контроль зовнішніх ланцюгів управління від обриву, захист від короткого замикання, автоматичне перемикання з основного на резервне живлення й ін.

В шафах управління насосними установками пожежогасіння реалізовані такі функції: ступінь захисту IP54, унеможливлення несанкціонованого доступу до органів управління, контроль зовнішніх ланцюгів управління від обриву, захист від короткого замикання, автоматичне перемикання з основного на резервне живлення й ін. Можливо також оснащення пристроями плавного пуску і перетворювачем частоти.

414

R_4 Крім того, компанія IWT в даний час закінчує розробку нового продукту – насосних установок для систем кондиціонування та опалення. Про запуск їх у виробництво буде повідомлено окремо.

Та для яких би цілей не була призначена насосна станція IWT – це завжди гарантія якості та надійності. Рівень компанії дає їй можливість надавати послуги «під одним дахом» на всіх етапах, включаючи імпорт комплектуючих, проектування, виробництво, випробування, монтаж, запуск і сервіс. Тут працюють досвідчені професіонали, і клієнти можуть бути спокійні за результати їх роботи.

На підтвердження високої якості продукції та послуг компанія IWT першої в насосному бізнесі в Україні впровадила систему менеджменту ISO 9001:2015 і почала експортувати обладнання.

«Інтегровані Водні Технології»
Тел.: +38 (044) 594-74-74
http://iwt.com.ua
www.facebook.com/integratedwatertechnologies/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 6 156


Залишити коментар

Telegram