Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Grundfos Alpha означає «перший»

Компанія Grundfos розробила циркуляційні насоси серії Alpha, маючи на меті досягти нового рівня взаємодії монтажника із опалювальною технікою, що встановлюється. Монтажна процедура перетворюється у справжній «діалог професіоналів», що забезпечується можливостями комунікації та контролю техніки нового рівня. Нова техніка – нова якість процесу та результату!

Серія циркуляційних насосів Alpha від Grundfos була спеціально створена, аби задовольнити будь-яку потребу, що виникає в процесі роботи та монтажу будь-якої системи опалення. Функціональні можливості насосів серії Alpha (рис.1) завжди забезпечать легкий монтаж, швидке та безпроблемне налаштування, найенергоефективніше рішення та неперевершену продуктивність. Отже, і виконавець, і замовник зможуть насолодитися якістю виконаної роботи.

Зображення grundfos alpha Рис. 1. Функціональні можливості насосів серії Alpha від Grundfos

Насос Grundfos ALPHA3

Циркуляційний насос з прямим підключенням не має аналогів. ALPHA3 – це нове покоління серії ALPHA, яке забезпечує всі найкращі переваги цієї серії та навіть більше. Завдяки програмі Grundfos GO Remote насосом ALPHA3 наразі можна керувати безпосередньо зі смартфону, що значно спрощує налаштування насоса та керування ним. Крім того, насос має вбудовану функцію для виконання швидкого та простого гідравлічного балансування GO Balance.

Насос Grundfos ALPHA2

Один із циркуляційних насосів для систем опалення (і не тільки), що найкраще продаються у всьому світі, і це не випадково. Насос ALPHA2 забезпечує найкращу енергоефективність на ринку завдяки декільком вбудованим режимам роботи, та завдяки простому гідравлічному балансуванню з урахуванням витрати за допомогою програми Grundfos GO Balance та ALPHA Reader.

Насос Grundfos ALPHA1 L

Найуніверсальніше рішення серед насосів для забезпечення циркуляції в системі опалення. Насос ALPHA1 L є одним з найкращих варіантів для вибору насоса, як замінного пристрою, який має бути надійним, енергооптимізованим та зручним в експлуатації для системи опалення. Застосовуючи його разом із програмою Grundfos GO Replace, монтажник може бути впевненим у якісному виконанні майже будь-якої заміни.

Розумне налаштування – без проблем та з легкістю!

Для виконання робіт з монтажу чи модернізації виконавцеві дуже важливо мати під рукою потрібні інструменти та інформацію. Тепер вся потрібна монтажникові інформація про насоси та проведення налаштувань доступна прямо через смартфон завдяки декільком спеціалізованим мобільним застосункам від Grundfos, рис. 2. Отже, монтажник може отримати миттєві рекомендації та дані для насоса Alpha у простий та інтуїтивно зрозумілий спосіб, що допоможе монтажнику швидше та краще виконати свою роботу.

Зображення керування насосом Грунфдос зі сматрфона Рис. 2. Мобільні додатки на смартфоні для монтажу та налаштування насосів серії Alpha від Grundfos

Grundfos GO Remote – це проста у використанні платформа від Grundfos для дистанційного керування виробами, вибору режимів та отримання інформації. Вона забезпечує інтуїтивно зрозуміле керування всіма функціями підключених насосів, таких як ALPHA3. Крім того, платформа GO Remote надає монтажнику прямий доступ до онлайн-інструментів прямо із свого смартфону, що заощаджує час на складання звітів та збір даних. Завдяки GO Remote та смартфону будь-якої моделі можна бути впевненим, що все працює саме так, як годиться, будь-коли та будь-де. Grundfos GO Balance покроково проведе монтажника через гідравлічне балансування з урахуванням витрати, щоб цей процес став швидшим та легшим. Програма GO Balance – це перша мобільна платформа для двотрубних систем радіаторного опалення та опалення «тепла підлога» з гідравлічним балансуванням, що заощаджує час на виконання монтажних робіт та забезпечує доступ до документації. Опційно можна скористатися програмою ALPHA Reader для насоса Grundfos ALPHA2.

Grundfos GO Replace – це швидкий та простий інструмент для використання під час заміни або модернізації старих невеликих циркуляційних насосів Grundfos. Монтажникові треба просто просканувати насос за допомогою смартфона, і ця програма запропонує найкращій варіант насоса, а також прості інструкції з монтажу. Отже, завдяки GO Replace та вибору з насосів ALPHA1 L можна виконати роботу одразу і без проблем.

Технічна досконалість

Параметри насосів серії Alpha від Grundfos, рис. 3, демонструють технічну досконалість та вдалість вибору даної техніки для систем опалення індивідуального будинку чи офісу.

Зображення технічні параметри насосів Grundfos Alpha Рис. 3. Технічні параметри насосів серії Alpha від Grundfos

Серія Alpha з легкістю задовольняє всі потреби в опаленні приватного житла та офісних приміщень, а щодо більших будівель, наприклад, шкіл, громадських закладів та лікарень – існує серія потужних насосів MAGNA, які задовольнять будь-які запити та характер робіт: від швидкої заміни до встановлення нових систем, які адаптуються до будь-яких потреб.

Детальна інформація на сайті: www.ua.grundfos.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 117

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram