Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

REHAU NEA SMART 2.0 – cтильне регулювання «теплої підлоги»

Однією зі сфер, яку ми не можемо уявити без розумних електронних пристроїв, є опалення. Компанія REHAU, яка є одним з провідних постачальників для системи «теплої підлоги», пропонує нову версію «розумного» електронного терморегулятора NEA SMART 2.0. Це комплексна система керування мікрокліматом, яка полегшує життя та виводить користувача на новий рівень комфорту

З першого погляду помітний привабливий дизайн світлодіодного дисплея терморегулятора з простими і чистими лініями, чорного або білого кольору на вибір будь-якого вибагливого користувача. Конструкція оснащена світловим каркасом для непрямого освітлення. Однак найголовніше ховається всередині – NEA SMART 2.0 від компанії REHAU буквально вивчає, як клієнти використовують опалення, і адаптується до них.

Зображення rehau_nea_smart2

Сучасні рішення з системою NEA SMART 2.0

Електронний терморегулятор NEA SMART 2.0 має нові інтелектуальні функції – наприклад, зональний обігрів або розпізнавання відкритих вікон. Завдяки можливості дистанційного керування, найчастіше через мобільний телефон, енергозбереження стає ще ефективнішим, а також підвищується рівень комфорту, адже у разі різкої зміни денного режиму, за яким регулюється опалення, користувач може втрутитися буквально з будь-якого місця. Процесом нагріву з регулюванням NEA SMART 2.0 також можна буде керувати голосом за допомогою все більш популярного голосового керування Alexa.

Терморегулятор REHAU NEA SMART 2.0 та його режими налаштування

Важливим елементом системи керування NEA SMART 2.0 є терморегулятор (рис. 1) до якого є можливість підключати виносний датчик (рис. 2). Датчик має більше десяти режимів налаштування, якими можна задавати параметри регулювання, зокрема температуру «теплої підлоги», температуру приміщення та навіть точку роси.

Зображення кімнатний терморегулятор REHAU

Рис. 1. Терморегулятор системи керування NEA SMART 2.0

Зображення підключення датчика температури до кімнатного термостата

Рис. 2. Підключення датчика температурии до кімнатного термостата

Режими роботи виносного датчики кімнатного терморегулятора обираються користувачем, в залежності від потреб регулювання та вносяться на дисплеї.

Розглянемо режими роботи виносного датчика, зокрема:

P0 – підключення не виконано;
P01 - датчик температури підлоги для контролю мінімального та максимального значення (мінімальне значення діє для охолодження, а максимальне – для опалення);
P02 - датчик температури підлоги для контролю мінімального та максимального значення (мінімальне значення діє для охолодження та опалення, а максимальне – для опалення);
P03 - зовнішній кімнатний датчик температури (регулювання температури у приміщенні лише на підставі цього значення);
P04 - зовнішній датчик температури підлоги (регулювання температури підлоги);
P05 - зовнішній кімнатний датчик температури (регулювання температури в приміщенні на основі середнього значення показань зовнішніх та внутрішніх датчиків;
P06 - датчик точки роси (контакт замкнутий, якщо конденсат не утворюється);
P07 - віконний контакт (замкнуто, якщо вікно закрито);
P08 - датчик температури поверхонь або труб, що охолоджуються (відключає охолодження при досягненні температури точки роси);
P09 - зовнішній датчик внутрішньої температури (TABS);
P10 - зовнішній датчик температури зворотного потоку (TABS).

Відео. Як правильно налаштувати систему NEA SMART 2.0

Останні два параметри налаштування датчика P09 та P10 стосуються налаштування системи опалення, яка вбудована в конструкцію бетонної плити, підлоги або перекриття ще на етапі будівництва будинку. Тобто таке налаштування дає можливість керування суцільними бетонними поверхнями.

Як монтується кімнатний терморегулятор системи NEA SMART 2.0?

Терморегулятор встановлюється на внутрішній стіні приміщення на відстані 30 см від дверей та на висоті 150 см від підлоги (рис. 3).

Термостат не можна розташовувати в таких випадках: над опалювальним приладом; навпроти прямого попадання сонячних променів; на зовнішній стіні, що сильно обдувається вітром; в безпосередній близькості до освітлювальних приладів; поблизу місць попадання води (рис. 4).

Зображення правильна установка терморегулятора

Рис. 3. Правильний монтаж кімнатного термостата системи NEA SMART 2.0

Зображення як не правильно змонтували терморегулятор

Рис. 4. Неправильний монтаж терморегулятора системи NEA SMART 2.0

Розумна та інтелектуальна система керування мікрокліматом NEA SMART 2.0 від REHAU полегшує і спрощує наше життя, при цьому вирішує проблему економії витрат, енергозбереження та дозволяє повністю використовувати можливості сучасної автоматики. Таким чином, керування системою опалення виходить на абсолютно новий рівень.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 705


Залишити коментар

Telegram