Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Молоді українські сантехніки мають намір вразити світ

Цього року Україна вперше візьме участь у міжнародному етапі конкурсу професійної майстерності WorldSkills International – це своєрідні «олімпійські ігри» для учнів та/або студентів закладів освіти та молодих кваліфікованих робітників

Зображення Андрій Пікловський, Андрій Ярошевський та Юрій Рибак

Нашу країну представлятимуть троє учнів-сантехніків, які навчаються у Львівському міжрегіональному вищому професійному училищі автомобільного транспорту і будівництва - Андрій Пікловський, Андрій Ярошевський та Юрій Рибак, які нині опановують професію монтажника санітарно-технічних систем і устаткування.

Змагання проводять кожні два роки у міжнародному форматі у різних куточках світу.

Україна долучилася до руху WorldSkills ще у 2016 році, проте ще не відправляла учасників на міжнародний етап змагань.

Цього року 46-й WorldSkills International мав відбутися у Шанхаї, Китай, але через пандемію коронавірусу попередні змагання WorldSkills були скасовані. Влітку організатори вирішили розподілити проведення змагань з різних компетенцій між 26 містами країн-учасниць, тому вперше конкурс проходить децентралізовано, не на одній локації.

Конкурс за компетенцією «Сантехніка та опалення» триватиме протягом 2-5 листопада у німецькому місті Лар.

В цілому WS Special Edition за всіма профорієнтаціями розпочався 7 вересня і триватиме до 26 листопада 2022 року.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 717 / 2022-10-31 10:59:10


Залишити коментар

Telegram