Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Автоматична станція гарячого водопостачання MAGMAmodule Fresh MEGA

Українська компанія «МАГМА ЕНЕРДЖИ» представила нову розробку – MAGMAmodule® Fresh MEGA

Зображення MAGMAmodule Fresh MEGA

MAGMAmodule® Fresh MEGA – автоматична станція гарячого водопостачання продуктивністю до 200 літрів за хвилину (графік).

Зображення продуктивність станції MAGMAmodule Fresh MEGA

Графік продуктивності автоматичної насосної станції

Сфера застосування автоматичної установки – комерційні об’єкти та підприємства з чималим споживанням гарячої води, а також об’єкти з підвищеними гігієничними вимогами: дитячі садки, гуртожитки, готелі, спортивні зали, аквапарки.

У конструкції використовується пластинчастий теплообмінник із нержавіючої сталі та високоефективне насосне обладнання. Застосовується інтелектуальна система керування, яка адаптується до потреб користувача. Кожен модуль на запит може оснащуватися системою дистанційного моніторингу та управління KM2.

Станції MAGMAmodule® Fresh MEGA мають можливість об’єднуватися в каскадну установку (до 6 модулів) із загальною продуктивністю по ГВП до 1200 л / хв.

Станції розраховані на температуру в лінії подачі до 85°С. Максимальний тиск в контурі ГВП – 8 бар. Габаритні розміри (Ш×В×Г, мм) – 940×745×321. Підключення: G 1 1/2”.

Додаткова опція – триходовий стратегічний клапан (рис.).

Принципова теплотехнічна схема MAGMAmodule® Fresh

Зображення теплотехнічна схема MAGMAmodule Fresh MEGA

Компанія «МАГМА ЕНЕРДЖИ» забезпечує потужну технічну підтримку в розробці рішень та проєктуванні.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 7 446 / 2023-07-06 08:51:07


Залишити коментар

Telegram