Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Львівський осінній будівельний форум очікує професіоналів галузі

Зображення Осінній будівельний форум Вже вкотре м. Львів приваблює до себе не тільки туристів на цікаві культурні та розважальні заходи, але й збирає ділове коло професіоналів та осередок малого та середнього бізнесу. Таким професійним майданчиком стане черговий Осінній Будівельний форум під гаслом: «На шляху до енергоефективності», який відбудеться 03-06 жовтня 2018 року у Виставковому центрі «Південний-ЕКСПО».

В рамках Форуму відбудуться три взаємодоповнюючі події: XXXVIII Міжнародна виставка «БудЕКСПО-Осінь», XII Спеціалізована виставка «ОПАЛЕННЯ» та XII Спеціалізована виставка «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА» аби впровадити в життя новітні технології, сучасні розробки у сфері альтернативної енергетики, дати поштовх до розвитку енергоефективних рішень та розширити використання альтернативних джерел енергії.

На тематичних виставках Форуму більше 120 компаній з усіх регіонів України представлятимуть широкий вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів, сучасних систем опалення, вентиляції та кондиціонування, декоративних фасадів. Важливу, окрему нішу займає спеціальна експозиція твердопаливних котлів та біопалива, сонячна та вітрова енергетика. На форумі будуть продемонстровані рішення щодо встановлення теплових насосів, помп, теплої підлоги, інфрачервоного опалення, дизайнерські рішення для оформлення житла.

Ділова програма Форуму цього року буде включати обговорення низки актуальних проблем ОСББ, питання енергоаудиту та розвитку територіальних громад, банківського фінансування населення для придбання енергозберігаючого обладнання.
В рамках Форму відбудуться також конференція архітекторів, зустрічі В2В для учасників та відвідувачів події, практичні семінари, презентації і розіграші цінних призів від компаній-виробників сучасного енергоефективного обладнання.

Видання AW-Therm звичайно інформуватиме читачів про новинки в галузях енергозбереження та відновлюваної енергетики.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 830

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram