Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Еволюція змішувачів: які функції обов’язкові для сучасних змішувачів у ванній кімнаті та на кухні?

Оновлена лінійка змішувачів GROHE Eurosmart вже доступна в Україні. Чому це найбільший апгрейд за останні роки та які технології лінійка Eurosmart перейняла від більш дорогих моделей?

Зображення змішувачі GROHE Eurosmart Коли ми уявляємо собі змішувач у ванній кімнаті 90-х років, про що ми думаємо? А якщо повернемося до 2000 рокух? Одноважільні змішувачі, які з’явилися у нашій країні на рубежі століть, символізують зміни поколінь, зміни в технологіях. І коли ми сьогодні уявляємо собі змішувач, то мимоволі бачимо дизайн, схожий на Eurosmart. Саме тому лінійка GROHE Eurosmart справді вважається легендарною, за образом якої ми асоціюємо змішувачі у цілому.

GROHE Eurosmart значно модернізовувався двічі – в 2006 та 2015 роках. 2021 рік – новий етап еволюції легенди. Лінійка отримала інноваційні, раніше недоступні функції, більший комфорт, оновлений дизайн та ще кращий рівень екологічності.

З моменту випуску у 1999 році GROHE Eurosmart швидко став беззаперечним бестселером бренду і зарекомендував себе як найулюбленіший продукт професіоналів. Відповідаючи очікуванням, новий Eurosmart має систему швидкого монтажу QuickFix, а вбудований запірний кран безпеки не тільки забезпечує захист від опіків і легко встановлюється, але й займає менше місця під раковиною.

Більше того, в лінійці Eurosmart тепер доступне керування напрямком водного потоку AquaGuide, гнучкі шланги, фіксуюча гайка та навіть спеціальний багатофункціональний інструмент 3в1 в комплекті (надається з усіма змішувачами START для ванни із стандартним способом кріплення). Безперечно, нові моделі Eurosmart New – це найбільш прості для інсталяції змішувачі з коли-небудь створених GROHE.

Багато уваги інженерів приділено комфорту: збільшена висота виливу, збільшена відстань між виливом і рукояткою, вдосконалений кут аератору. Не забули і про ергономічний дизайн, додавши зручну рукоятку та витончений вертикальний стиль. Окремо варто згадати ще більше турботи про природу: моделі сертифіковано cradle-to-cradle Gold – досягнуто повністю екологічного життєвого циклу продукції.

Взагалі суть усіх нововведень стосується 3 компонентів: турбота про здоров’я, безпека, якість. Вперше в GROHE Eurosmart – технологія GROHE CoolTouch, що раніше була доступна лише в преміальних лінійках. Сутність технології в захисті від опіків за допомогою особливої конструкції всіх нових моделей – дотик до поверхні змішувача завжди безпечний. Завдяки сплаву GROHE Zero з безпечних матеріалів, значно зменшується контакт води із шкідливими домішками. В той же час, новий цинковий корпус дозволяє досягти найвищих стандартів довговічності та твердості. На місці й обов’язкові атрибути: економія води із технологією EcoJoy, запобігання утворенню вапняних відкладень завдяки GROHE SpeedClean, плавність і точність руху важеля із GROHE SilkMove та багато іншого.

Разом із GROHE Eurosmart New також представлені абсолютно нові моделі: 2в1 гібридний інфрачервоний змішувач та змішувач із вбудованим запірним краном безпеки, який забезпечує захист від опіків, регулюючитемпературу води. Тож окрім вже добре знайомих моделей, лінійка Eurosmart вперше вводить нові, створюючи цілі категорії.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 551

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram