Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Лічильники води від Valtec

Важливість точного вимірювання витрат води для ХВП чи ГВП у побуті стає з ростом тарифів дедалі актуальнішою, адже похибка в більшу сторону збільшує рахунок за водопостачання, а в меншу – стає приводом до накладання штрафів та виплати пені. Надійний та точний лічильник води – ось чого потребує споживач

Зображення лічильник води валтек TAKT-15.02 На даний момент на ринку представлено доволі багато моделей лічильників води від різних виробників. Але споживач має бути впевнений в правильності свого вибору.

Універсальні лічильники води TAKT-15.02, що пропонуються компанією Valtec, призначені для вимірювання витрати питної холодної води або гарячої води згідно з ДСТУ 7525:2014, ДСанПіН 2.2.4-171-10 в побутових і промислових водопровідних мережах та відповідають вимогам «Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки» (Постанова КМ України №163 від 24.02.2016р.) та ДСТУ EN ISO 4064-1:2018 і Технічній специфікації 20810646.110:2019ТС. Інша особливість лічильників води від Valtec – міжповірочний термін даних пристроїв – 4 роки (на холодну і гарячу воду). Це означає, що конструкція лічильників забезпечує повну придатність до якості води, що використовується в наших водогонах, та тривалий час забезпечує високу точність вимірювання об’єму спожитої води згідно технічних вимог, що діють в Україні. Ресурс лічильника – не менше 12 років.

Відео. Лічильник для води: характеристики та підключення

Якість і відповідність надійних та точних лічильників TAKT-15.02 від Valtec підтверджена сертифікатом перевірки типу від 24.04.2020 р., №24/2/В/1/326-19 виданим ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» (ДП «Укрметртестстандарт»), яким дані пристрої віднесені до вимірювальних приладів згідно діючих вимог.

Конструктивно цей прилад з невеликими габаритними розмірами відноситься до вимірювачів із крильчатим механізмом. Полімерна крильчатка із склонаповненного ASB-пластику не змінює геометричні характеристики до 110°C, обертається всередині корпусу з нікельованої, гаряче штампованої латуні CW617N під дією потоку води, а відповідний механізм забезпечує передачу кількості обертів на обліковий механізм із вісьмома цифровими розрядами. Кремнієвий підп’ятник осі крильчатки перешкоджає абразивному впливу шламу на дотичні елементи. Лічильний механізм відокремлений від води. В корпусі розміщена сталева анодована екрануюча гільза для захисту магнітної муфти від зовнішніх магнітних та електромагнітних впливів. Монтувати лічильник Valtec можна вертикально та горизонтально.

Виробництво деталей лічильників з високоякісних матеріалів на заводі Valtec є повністю автоматизованим – від роботизованої обробки латунних корпусів, вироблених методом точного литва під тиском, до виготовлення власне деталей вимірювача.

Універсальний квартирний лічильник вимірює об’єм холодної та гарячої води з температурою від 0,5°С до 90°С. Діапазон вимірювання – R63 в оризонтальному положенні та R50 – у вертикальному. Умовний діаметр моделі – 1/2“; номінальна витрата води – 1,6 м3 /год. Монтажна довжина приладу – 110 мм. Різьба приєднувальних патрубків – 3/4“.

Зображення лічильник води правильне підключення Декілька порад для споживача. При купівлі лічильника води, його роботопридатність можна перевірити ще в магазині. Достатньо легко дмухнути у вхідний отвір (тобто у напрямку потоку, що позначений стрілкою на корпусі лічильник). Відтак повітря має вільно проходити через фільтрувальну сітку, майже без опору, зірочка-індикатор протоку має закрутитися, а на самому лічильнику мають дещо змінитися положення цифри молодшого розряду. В процесі експлуатації лічильника прозора кришка лічильного механізму не повинна запотівати із середини. Якщо таке трапилось, це означатиме, що лічильник має вади герметизації і він непридатний для подальшого використання.

Варто звернути увагу на опломбування лічильника – при купівлі через торгову мережу воно має бути виключно заводським, зовнішнє кільце кришки лічильного механізму повинно бути цілим та неушкодженим. Це запорука заводської гарантії якості. Якщо ви придбали лічильник через організацію, що в подальшому бере на себе виконання гарантійного ремонту, то в паспорті має міститися позначка від неї (дата і штамп) про тестування та первинну перевірку лічильника на воду. До кожного лічильника заводом-виробником додається Декларація про відповідність, в якій вказано номер Сертифіката перевірки типу партії лічильників та дату його видачі. Саме ця дата, а не дата монтажу чи покупки, буде відліком для проведення подальших чергових повірок.

Більш детальна інформація на сайті: www.valtec.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 917

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram