Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Кульові крани: огляд продукції, маркування, захист від підробки

Італійський завод Giacomini є провідним виробником сантехнічного обладнання в Європі та в усьому світі. Італійський завод постачає на український ринок широку ліній кульових кранів, для: опалення, гарячого водопостачання, газопостачання та господарські кульові крани

Зображення кульові крани Джакоміні

Кульовий кран – важливий елемент запірної арматури. Завод Giacomini випускає серії латунних різьбових кульових кранів розміром від ¼” до 4”, крани з прес-з’єднаннями та під пайку. Вони представлені трьома серіями: двохсота, вісімсота та дев’ятсота. Двухсота– це стандартний прохід, вісімсота та дев’ятисота повнопрохідні.

Кульові крани: матеріал, основні характеристики, маркування

Матеріал корпусу виготовлено з латуні за європейським стандартом. Більшість кранів має зовнішнє покриття корпусу із нікелю. Це підвищує стійкість латуні до процесів корозії. Кульові крани Giacomini працюють за рекордними показниками за температурою та тиском. Завдяки використанню в якості ущільнюючого матеріалу фторопласту PTFE та фторкаучуку, вони витримують робочу температуру від -20°С до +185°С, що є найвищим показником для латунних виробів даного типу, які випускаються серійно.

Окрім цього, важливим є й показник номінального робочого тиску, який залишається постійним до +100°С – тобто, у всьому діапазоні температур побутових систем опалення та гарячого водопостачання.

Відео. Маркування кульових кранів

Кульові крани Giacomini не потребують ремонту

Основна особливість кульових кранів Giacomini, вони не вимагають ремонту. Завдяки ущільненню вузла штоку який містить 4 ущільнюючі прокладки. Дві зроблені з еластомеру підвищеної термостійкості (фторкаучуку) для подвійної, фактично дубльованої герметизації вузла, а дві інші пласкі тефлонові прокладки забезпечують захист при ударних навантаженнях, а також для зниження тертя при повороті затвору. Шток не потрібно «протягувати», як на кульових кранах, які з часом потребують ремонту. Кульові крани Giacomini зберігають герметичність протягом всього терміну експлуатації.

Кульові крани з повним проходом

Зображення кульовий кран серії DADO

До лінійки повнопрохідних кранів входять вироби серії 800 та 900 серій. 900 серія кульових кранів, або її ще називають серією DADO - власна розробка інженерного центру компанії та має патент. В основі лежить використання запірної кулі кубічної форми. Це рішення зменшує поверхню тертя на тефлонові сідельні кільця та мінімізує вплив бруду, який з часом відкладається на різних елементах крана. На кубічній кулі ці відкладення накопичуються на площині та згодом змиваються проточною водою.

Кульові крани із системою DADO мають збільшений ресурс роботи. Максимальний робочий тиск для кранів серії 800. становить 35 бар, для серії 900 – 42 бар.

Кульові крани з накидною гайкою

Зображення кульові крани з накидною гайкою

Кульові крани з накидною гайкою мають пряму або кутову конструкцію та обладнані накидною гайкою. Це дозволяє виконувати підключення настінних котлів швидко та зручно. Для зручності перекриття кранів вони укомплектовані однопелюстковими метеликами. Це важлива перевага у випадках обмеженого простору. Кульові крани з накидною гайкою та прямим корпусом застосовуються для під’єднання котлів або лічильників води.

Крани цієї серії випускаються в розмірах ½“або ¾”. Мають два варіанти корпусу – із зовнішньою та внутрішньою різьбою. Максимальний робочий тиск – 16 бар.

Кульові крани для системи газопостачання

Зображення кульові крани для газа

Газова арматура відрізняється жовтим кольором метелика чи ручки. Їх характеристики також інші в порівнянні з водяними аналогами. Наприклад, діапазон засосування по температурі в діапазоні від -20 до + 60°С. А максимальний робочий тиск (МОР) становить 5 бар. Також крани можна застосовувати з рідкими вуглеводнями. В такому випадку максимальний тиск зростає до 12 бар. Найменший розмір газових кульових кранів Giacomini – ¼”, а найбільший – 4”. Також в асортименті є крани із накидною гайкою якими зручно підключати газові котли та колонки.

Господарські кульові крани

Зображення кульові крани для господарства Джакоміні

До категорії господарських кульових кранів входять: крани для підключення садового шланга, для змішувачів та для під’єднання пральної машини. Крани для підключення садового шланга мають кутовий корпус. Для зручності обладнанні різними видами ручок: метелик або довгою ручкою. Також мають штуцер для під’єднання шланга.

Максимальна температура використання дорівнює 90°С, а тиск – 10 бар. Розміри – ½"-3/4".

Кульовий кран: захист від підробки

Сьогодні ринок переповнений підробленими копіями арматури відомих брендів. Для захисту від контрафактного копіювання Giacomini використовує низку оригінальних рішень.

Зображення захист кульового крана пломбою

Зображення голограма захист кульового крана від підробки

Зображення інформація на важелі кульового крана

Найбільш помітним є пломбування гайки штока пластиком і нанесення на пломбу голограми з логотипом виробника. Окрім цього, на важелях та корпусах нанесено інформацію змінного характеру дрібним текстом. Таким чином, завод гарантує споживачеві використання дійсно якісної арматури оригінального європейського виробництва, що дійсно «виготовлена в Італії».

Відео. Встановлення кульового крана та термоголовки на радіатор опалення

Обираючи кульові крани від Giacomini, ви обираєте перевірену італійську якість.

За додатковою технічною інформацією або з придбання кульових кранів звертайтеся до офіційного представника заводу Giacomin в Україні компанії «А-Кваттро».

«А-Кваттро»

м. Ужгород, вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
www.giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 420


Залишити коментар

Telegram