VALTEC

Кульові крани Giacomini – відмінності оригіналу

Кульові крани Giacomini стали дуже популярними на ринку України. Але чим саме вони відрізняються від подібної продукції інших виробників? Чи знаєте ви, які саме особливості вони мають, а також за якими саме відмінностями можна виокремити та відрізнити кульові крани Giacomini від продукції інших виробів, що представлені на нашому ринку?

Асортимент

Італійська компанія Giacomini є найбільшим виробником арматури з латуні у Європі. ЇЇ виробнича програма містить 6 серій латунних різьбових кульових кранів розміром від 1 /4” до 4”, а також кранів з пресовим з'єднанням, для паяного з'єднання, з фланцями з розміром до Ду300.

Країна походження

Крани Giacomini зроблені саме в Італії. Кульові крани Giacomini з латуні мають не просто позначку «Made in Italy», але й виготовляються лише на власному заводі в Італії. В часи тотальної глобалізації промисловості та існування «брендів-парасольок» це наразі виглядає досить незвично». Проте виробничі підприємства компанії Giacomini знаходяться саме в Італії, тому на виробах компанії містяться позначки «Made in Italy» та «Giacomini».

Відео. Виробницвто кульових кранів в Італії

Рекордні характеристики по температурі та тиску

Зображення кульові крани джакомини для опалення Використання ущільнювачів з фторопласту PTFE та фторкаучуку дозволяє досягти в кранах Giacomini робочу температуру від -20°С до +185°С, що наразі є найвищим показником для латунних кранів, які виробляються серійно. Також дуже важливий факт – показник номінального тиску для кранів, що діє довготривало, може залишатися постійним до +100°С – тобто у всьому діапазоні робочих температур побутових систем опалення та водопостачання. Високі та стабільні експлуатаційні характеристики мають також газові кульові крани Giacomini, що призначені для систем постачання та розподілу горючих газів (з «жовтою» ручкою-метеликом або важелем).

Зображення газові крани Джакоміні До лінійки газових кранів нещодавно додалися вироби серії GА, сертифікованої EN 331:2015 в класі А (без вимог щодо стійкості за високих температур) та кульові крани серії GB, сертифіковані АН 331:2015 в класі B на механізмі приводу, які гарантують стійкість до високих температур та здатні витримувати температуру +650°С на протязі 30 хвилин з відкритим клапаном при тиску 0,1 бар.

Крани, яким не потрібен ремонт

Зображення кульові крани джакомини дадо Конструкція кранів Giacomini передбачає високий ступінь герметизації, що розрахований на весь термін експлуатації. Вузол ущільнення штоку – ще одна відмінність кранів Giacomini – має 4 прокладки, серед них 2 виготовлені з еластомеру з підвищеною термостійкістю (фторкаучуку) для подвійної, фактично дубльованої, герметизації конструкції. Крани Giacomini дійсно не потребують ремонту – шток не потрібно витягувати, як це влаштовано на «ремонтопридатних» кранах. Це досягнуто якістю обробки деталей та вдалим вибором матеріалів ущільнювачів. Крани з «квадратною кулею» Звучить доволі незвично, але це відображує особливість конструкції кранів Giacomini, вироблених за технологією DADO© – серій R910 та R950. Запірний елемент виробів цих серій має форму усіченої кулі, що візуально скидається на куб із заокругленими верхівками. Сутність технології полягає в тому, що осади та забруднення осідають на пласких усічених гранях запірного елемента, а робочі та ущільнювані поверхні лишаються чистими. Таким чином, ресурс крану значно збільшується.

Захист від підробок

На жаль, наш ринок буквально насичений підробленими копіями арматури популярних марок. Але це не про Giacomini. Для захисту від підробок арматура Giacomini має декілька оригінальних рішень, що важко підробити. Серед них – опломбована пластиком гайка штоку із розміщеною на пломбі голограмою з логотипом виробника та дрібним текстом, нанесення на важелі кранів та їхні корпуси змінюваної інформації. Таким чином, Giacomini надає користувачеві більшої впевненості у тому, що він придбав без сумніву оригінальну якісну арматуру дійсно європейського виробництва, що слугуватиме безумовно довго, виготовлену в Італії.

Ознайомитись з асортиментом кульових кранів Giacomini для розподілу рідини та газу можна у офіційного представника Giacomini в Україні, компанії ТОВ «А-Кваттро».

«А-Кваттро»

м. Ужгород, вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
www.giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Просмотрено: 2 347


Оставьте комментарий

Telegram