Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Кульові крани Giacomini – особливості оригіналу

Кульові крани Giacomini за останні роки стали популярними на ринку України. А чим саме вони вирізняються від подібної продукції інших виробників? Тут наводиться пам’ятка, які вони мають особливості, та за якими саме відмінностями можна виокремити та відрізнити кульові крани Giacomini від більшості інших виробів, що представлені на нашому ринку

Асортимент

Зображення кульові крани Джакомини Італійська компанія Giacomini є найбільшим виробником арматури з латуні у Європі та виробляє 6 серій латунних різьбових кульових кранів розміром від 1 /4” до 4”, а також крани з пресовим з’єднанням, для паяного з’єднання, з фланцями розміром до Ду300.

Відео. Кульовий кран: захист від підробки

Країна походження

Дійсно, крани Giacomini зроблені саме в Італії. Латунні кульові крани Giacomini не просто мають позначку «Made in Italy», але й виробляються на власному заводі в Італії. Це наразі виглядає досить незвично в часи тотальної глобалізації промисловості та існування «брендів-парасольок»? Але дійсно, виробничі підприємства компанії Giacomini знаходяться саме в Італії, тому на виробах компанії й позначено «Made in Italy» та «Giacomini».

Рекордні характеристики по температурі і тиску

Зображення кульові крани Джакоміні для газу Завдяки використанню в якості ущільнювача деталей з фторопласту PTFE та фторкаучуку, крани Giacomini мають робочу температуру від -20°С до +185°С, що наразі є найвищим показником для латунних кранів, які виробляються серійно. Також не менш важливим є показник номінального витримуючого тиску кранів, який залишається постійним до +100°С – тобто у всьому діапазоні робочих температур побутових систем опалення та водопостачання. Сталі та високі експлуатаційні характеристики мають також газові кульові крани Giacomini, що призначені для систем постачання і передачі горючих газів (з «жовтою» ручкою-метеликом або важелем). До цієї лінійки виробів нещодавно додалися серії GА, сертифікованої EN 331:2015 в класі А (без вимог щодо стійкості за високих температур) та кульові крани серії GB, сертифіковані АН 331:2015 в класі B на механізмі приводу. Вони гарантують стійкість до високих температур та здатні витримувати температуру 650°С протягом 30 хвилин з відкритим клапаном при тиску 0,1 бар.

Відео. Кульовий кран Giacomini з вбудованим фільтром

Крани, що не потребують ремонту

Крани Giacomini дійсно не потребують ремонту, адже вони не ламаються! Вузол ущільнення штоку – ще одна відмінність кранів Giacomini – має 4 прокладки, серед них 2 виготовлені із еластомеру з підвищеною термостійкістю (фторкаучуку) для подвійної, фактично дубльованої, герметизації конструкції. Тому шток не потрібно витягувати, як це влаштовано на кранах, які підлягають ремонту, адже крани Giacomini зберігають герметичність весь термін експлуатації.

Крани з «квадратною кулею»

Зображення кульовий кран з квадратним шаром Звучить доволі незвично, але це доступно передає особливість конструкції кранів Giacomini, вироблених за технологією DADO© – серії R910 та R950. В них запірний елемент має форму усіченої кулі, що візуально схоже на куб із заокругленими верхівками. Сутність технології полягає в тому, що відкладення та забруднення залишаються на пласких усічених гранях запірного елемента, залишаючи робочу та ущільнюючу поверхні чистими. Таким чином, термін експлуатації крану значно подовжується.

Захист від підробок

На жаль, наш ринок заповнений великою кількістю підроблених копій арматури популярних марок. Але це не про Giacomini. Для захисту від підробок арматура Giacomini має декілька оригінальних рішень. Найбільш помітними серед них – опломбована пластиком гайка штоку із розміщеною на пломбі голограмою з логотипом виробника та дрібним текстом, а також нанесення на важелі кранів та їхні корпуси змінюваної інформації. Таким чином Giacomini надає користувачеві більшої впевненості, що він користується дійсно оригінальною якісною арматурою європейського виробництва, реально виготовленої в Італії.

Відео. Як виробляють кульові крани Giacomini

Ознайомитись з повним спектром кульових кранів Giacomini для розподілу рідини та газу можна у офіційного представника Giacomini в Україні, компанії ТОВ «А-Кваттро».

«А-Кваттро»

м. Ужгород, вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
http://giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 231

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram