Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Новинка від Giacomini – кульові крани для газу

На ринку України представлена новинка від компанії Giacomini — кульові крани для системи газопостачання. Особливістю арматури є посилена конструкція з нікельованим покриттям, стійка до високих температур, що підвищує її безпеку та довговічність

Перед виробником запірної арматури для газових магістралей ставляться підвищені вимоги. Конструкція кульових кранів для газу повинна бути дуже стійкою із застосуванням особливих довговічних матеріалів, стійких до високих температур та тиску.

Відео. Кульові крани: особливості маркування та захист

Зверніть увагу! Компанія Giacomini раціоналізувала свої пропозиції кульових кранів для газу, створивши дві нові специфічні серії:

  1. Кульові крани серії GА, сертифіковані EN 331:2015 в класі А, без жодних вимог до високих температур.
  2. Кульові крани серії GB, сертифіковані АН 331:2015 в класі B на механізмі приводу, які гарантують стійкість до високих температур. В разі пожежі вони здатні витримувати температуру 650°С на протязі 30 хвилин з відкритим клапаном при тиску 0,1 бар.

Кульові крани Giacomini призначені для систем постачання і передачі горючих газів. При монтажних роботах та експлуатації їх використання повинно проводитися відповідно до чинних регіональних правил і з дотриманням техніки безпеки.

Особливе застосування кульових кранів

Зображення кульовий кран для газа R730GA Крани кульові R730GA, R731GA, R734LGA, R734GA, R730PGA характеризуються повною прохідністю. Вони призначені для використання в системах газопостачання з допустимим тиском газу першої, другої та третьої групи за версією EN 437. Крани повністю відповідають вимогам щодо експлуатації газового обладнання.

Основні технічні характеристики

Кульовий газовий кран Giacomini має ручку жовтого кольору з кульовою гайкою. Максимальний робочий тиск газу становить 5 бар (0,5 МПа) при кімнатній температурі. Діапазон робочих температур -20 ÷ +60°С. Внутрішня і зовнішня різьба має збільшену кількість витків, у порівнянні з водопровідною арматурою і виконана відповідно до ISO 228, з плоским сидінням. Конструкція корпусу кульового крана – посилена і виконана з нікельованої латуні.

Затвор латунний нікельований, або хромований з попередньою алмазною обробкою. Ущільнення затвора – P.T.F.E, виконане з нітрилкаучука, харатеризується високою міцністю та герметичністю. Виріб повністю відповідає стандарту EN 331:2015, згідно з сертифікатом відповідності.

Для кранів R730GA та R734LGA рукоятка-важіль виконана зі сталі (Рис.1).

Зображення кран для газопостачання Рис. 1. Кульовий кран газовий R734LGA з рукояткою-важелем

Для кранів R731GA, R734GA та R730PGA рукоятка – «метелик» виконана з алюмінієвого сплаву (Рис.2).

Зображення кульвий кран для газа з ручкою метеликом Рис. 2. Газовий кульовий кран R731GA з рукояткою типу «метелик»

Існують також кутові кульові крани R781GB, R782GB, R783GB зі з`єднанням FM, MM та FF з рукояткою типу «метелик» (Рис.3). Їх застосування можливе в місцях повороту газопроводів.

Зображення кульвий кран для газу кутовий Рис. 3. Кутовий кульовий кран R782GB

Відповідність європейським стандартам

Всі кульові крани Giacomini мають маркування знаком CE, є оригінальними, відповідно до норм ЄС n.305/2011 року (CPR). Крани 11/4” та великих розмірів мають символ СЕ, відповідно до директиви 2014/68/UE (PED). Крани розмірами до 1” не мають маркування символом СЕ, але відповідають чинним нормам.

Нюанси монтажу кульових кранів для газу

Газопроводи при монтажі повинні мати опору і бути розташовані співвісно з кульовим краном, щоб уникнути напружень, що згинають, відповідно до вимог стандарту.
Кульові газові крани Giacomini повинні бути встановлені виключно:

  • в місцях з доступом до ревізії;
  • в інспекційних боксах для прокладання підземних труб;
  • в інспекційних повітронепроникних боксах з боку стіни та з кришкою;
  • в технічних боксах.

Та кож при монтажі необхідно уникати контакту з цементними розчинами і будь-якими іншими речовинами, які можуть викликати корозію матеріалу крану. Під час монтажу потрібно переконатися, що кран не піддається механічним впливам та між кулею і корпусом крана немає ніяких предметів.

Перед запуском системи в експлуатацію необхідно провести випробування на герметичність, що виконуються відповідно до чинних правил і результати випробувань повинні бути задокументовані.

Під час регулювання системи газопостачання, управління кульовим краном потрібно здійснювати виключно за допомогою його оригінального робочого механізму.

Кульові крани для газу від компанії Giacomini – це в першу чергу надійність, довговічність та безпека, що так важливо для роботи в середовищі вибухових речовин.

Пропонуючи нову якісну продукцію в сфері газопостачання, компанія вже вкотре демонструє нам свою надійність, випробувану часом.

Ознайомитись з повним спектром кульових кранів Giacomini для розподілу газу Ви можете, звернувшись до офіційного представника Giacomini в Україні, компанії ТОВ «А-Кваттро».

ТОВ «А-Кваттро»

м. Ужгород, вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
http://giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 957


Залишити коментар

Telegram