Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Кульові крани Giacomini

Італійська компанія Giacomini є відомим у світі та в Україні виробником арматури для систем водопостачання, опалення та подачі газу. В числі провідної продукції європейського підприємства – лінійка кульових кранів, що характеризуються високою якістю, довговічністю та надійністю в експлуатації. В цій статті ми розповімо завдяки чому досягаються такі показники

По-перше, компанія застосовує інновації, що властиві лише її продукції. Зокрема, в конструкції ущільнення штока передбачені чотири прокладки (два ущільнювальних кільця з фторкаучуку та дві тефлонові плоскі прокладки). Вони гарантують 100% герметичність вузла протягом всього терміну служби виробу.


Відео. Що означає маркування на кульовому крані

Зображення кульовий кран джакомини На увагу заслуговує й запатентована Giacomini конструкція DADO, що включає в себе сферу особливої форми. Вона дозволяє звести до мінімуму утворення відкладень, котрі ускладнюють відкривання крана і можуть пошкодити ущільнення.

Другий аспект, якому компанія приділяє велике значення – контроль якості на всіх етапах виробництва, починаючи від заготівлі, гарячого штампування і завершуючи готовим виробом. На заводі діє лабораторія, оснащена всім необхідним інструментом, яка постійно проводить вибіркові дослідження продукції за основними параметрами.

Для захисту від підробок на гайці штока встановлюється гарантійна пломба з голограмою.

Відео. Монтаж кульового крана у системі опалення

Варто відмітити, що кульові крани Giacomini виготовляють виключно в Італії. Підприємства розташовані на півночі країни. Причому компанія має власне ливарне виробництво із багатою історією та традиціями. Отже крани виготовляють із якісних сплавів латуні та сталі.

Зображення кран Giacomini І, нарешті, по-третє, вироби мають оптимальні технічні й експлуатаційні характеристики для певних варіантів застосування. На призначення тих чи інших моделей треба обов`язково звертати увагу при замовленні. Головне правило – ні в якому разі не використовувати крани для газопостачання (з ручкою жовтого кольору) в системах опалення (червона рукоятка) та навпаки! Причини – специфіка конструкції, матеріалів та, відповідно, різні властивості.

Відео. Кульові крани Giacomini: виробницвто в Італії

Так, в кранах, призначених для трубопроводів заповнених водою, парою або повітрям, максимальний робочий тиск становить 35 бар (для діаметрів від 1/4" до 3/4"). В той же час запірна арматура для систем постачання природного газу розрахована на 5 бар. Максимальна температура для першого типу кульових кранів складає 185°С, для другого – 60°С. Мінімальна температура для тих і інших – мінус 20°С.

Зображення кульові крани для води Окремо треба відзначити серію кранів для питної води – вони відрізняються зеленим кольором рукоятки. Вироби відповідають високим санітарним нормам, адже мають низький вміст свинця. Вони розраховані на тиск, такий же, як і в арматурі для систем опалення, а от температурний діапазон дещо вужчий – від 5 до 120°С.

Є також крани для спеціальних призначень, які мають, відповідно, свої особливі характеристики.

При правильному виборі залежно від особливостей застосування крани Giacomini прослужать без нарікань десятки років. Це вироби у яких повною мірою реалізований дружній до користувачів принцип – «встановив і забув». Вони не передбачають якогось обслуговування та не вимагають ремонтів, адже є нерозбірними.

ТОВ «А-Кваттро»

м. Ужгород, вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
http://giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 978


1 коментар

5
5
5
Залишити коментар

Telegram